Son Dakika Haberler

Erbakan: Koronavirüs aşıları kısırlaştırıcı olabilir

Erbakan: Koronavirüs aşıları kısırlaştırıcı olabilir
Okunma : Yorum Yap

Gericilerin tek derdi cinsellik, tek korkuları kısırlaştırılmak!

Erbakan: Koronavirüs aşıları kısırlaştırıcı olabilir…

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, yerel bir televizyonda katıldığı programda hiçbir bilimsel veriye dayandırmadan koronavirüs aşılarının kısırlaştırabileceğini öne sürdü.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, vaka sayısının her geçen gün yeni bir rekor kırdığı ülkemizde aşıyı özendirmek, aşılanma çağrısı yapmak yerine, hiçbir bilimsel veriye dayanmayan, bilim dışı bir açıklama yaparak koronavirüs aşılarının kısırlaştırabileceği iddiasında bulundu.

Erbakan’ın sözleri sosyal medyada hem tepki çekti hem de alay konusu oldu.

“ALLAH GÖSTERMESİN YANİ KISIRLAŞTIRICI”

Erbakan, “Bill Gates olsun, bunların önde gelenleri olsun. ‘Efendim kaynaklar yetmiyor’, ‘Gıda imkanı yetmiyor’, su kaynağı yetmiyor’ ‘Onun için nüfus çok fazla, azaltmak lazım’ diye zaten söylüyorlar. Pandemi azaltmasa bile yapılacak aşılarla birlikte böyle bir şey yapılması mümkün olabilir. Allah göstermesin yani kısırlaştırıcı olabilir” dedi.

Erbakan, “Afrika’da pekçok bölgede biyolojik silahlar kullanılıyor, korona da daha gelişmiş versiyonu olabilir. Aynı oyun burada da oynanıyor olabilir. Biz bunu ifade ettiğimiz zamanlarda İsrail ve İspanya basınında bu haber oldu” ifadelerini kullandı.

Erbakan’ın örnek verdiği İsrail’de aşılama hızla yapılarak normal hayata geçildi. Ülkede, maske takma zorunluluğu kaldırıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)