Son Dakika Haberler

Erdoğan alkış gelmeyince sitem etti: Eskiden salonlar inlerdi

Erdoğan alkış gelmeyince sitem etti: Eskiden salonlar inlerdi
Okunma : Yorum Yap

Beklediği coşkuyu bulamayan Erdoğan sitem etti: Eskiden salonlar inlerdiAKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin 5 ildeki kongreleri için yaptığı konuşmada “Ben şimdi salona bakıyorum. Salonda çok heyecan görmüyorum. Eskiden salonlar alkışlarla inlerdi” diyerek AKP’lilere sitem etti.

AKP 7. Olağan Isparta, Burdur, Gümüşhane, Kastamonu ve Sinop İl Kongrelerine online olarak katılan AKPli Cumhurbaşkanı Erdoğan gündeme dair açıklamalarda bulundu.

“ESKİDEN SALONLAR ALKIŞLARLA İNLERDİ”


Erdoğan “Evlatlarımıza miras olarak büyük ve güçlü Türkiye’yi bırakacağız. Bunu yapacak olan sizlersiniz” dediği esnada salondan alkış bekledi. Beklediği ‘heyecanı’ bulamayan Erdoğan, durumdan yakındı. Erdoğan o anlarda “Ben şimdi salona bakıyorum, salonda çok heyecan görmüyorum. Eskiden Gümüşhane’nin, Burdur’un, Isparta’nın salonları sürekli olarak alkışlarla inlerdi. Dolayısıyla bunu her an görmek, yaşamak arzusu içerisindeyiz” dedi. Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından kongredekiler ayağa kalkarak alkışladı.

DAHA ÖNCE DE “ÖLÜ TOPRAĞI SERİLMİŞ ÜZERİNİZE” DEMİŞTİ


Erdoğan, 13 Kasım’da da Tekirdağ Şehir Hastanesi açılışına katılmış, kurdelenin kesileceği esnada katılanlardan alkış gelmeyince “Bu ne ya ölü toprağı serilmiş üstünüze, Allah Allah…” diyerek sitem etmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink