Son Dakika Haberler

Erdoğan “müjdeyi” verdi

Erdoğan “müjdeyi” verdi
Okunma : Yorum Yap

Erdoğan “müjdeyi” verdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “müjde vermesi” beklenen “Millete Sesleniş” konuşması AKP grup toplantısı çıktı; beklenen “müjde” ise AKP’nin hizmetleriymiş!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan pazartesi günü (8 Şubat) gerçekleştirdiği AKP Bayburt, Giresun, Niğde ve Zonguldak 7’nci olağan il kongrelerine canlı bağlantı ile katılmış ve “Çarşamba günü Millete Sesleniş konuşmamı izlemenizi özellikle tavsiye ediyorum. Görüntülü bir millete seslenişim olacak, bu görüntülü millete seslenişte inşallah sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim” demişti.

Sosyal medyada ve televizyon programlarında “müjde” ile ilgili birçok tahmin yürütülerek yerli aşı, yeni doğal gaz rezervi keşfinin yanı sıra yargı ve ekonomi alanında hazırlanan reform paketleri ile anayasa değişikliğine dair yeni açıklamaların da “müjde” olarak duyurulabileceği yorumları yapıldı.

TROLLENDİK!

2 gün boyunca yürütülen tahminlerin ardından gözler AKP Grup toplantısına çevrildi. Erdoğan konuşmasına geçtiğimiz hafta yaptığı yeni anayasa çağrısı ile başladı, CHP eleştirisiyle konuşmayı sona erdirdi.

Konuşmasının büyük bölümünü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları ve CHP’li belediyelere ayıran Erdoğan, CHP’li belediyelerin yönetimlerindeki şehirlerde yaşanan çevre, altyapı, su ve toplu taşıma sorunlarına dair görüntüler izletti ve “CHP çöp, çamur, çukur” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, “müjde” diye CHP eleştirileri dinletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink