Son Dakika Haberler

Levent Gültekin ‘müjdeyi’ verdi: Erdoğan ve Berat Albayrak barıştı, Albayrak dönüyor!

Levent Gültekin ‘müjdeyi’ verdi: Erdoğan ve Berat Albayrak barıştı, Albayrak dönüyor!
Okunma : 6 Yorum

Levent Gültekin ‘müjdeyi’ verdi: Erdoğan ve Berat Albayrak barıştı, Albayrak dönüyor!

➡️Gazeteci Levent Gültekin, Berat Albayrak ve Erdoğan’ın barıştığını ve Albayrak’ın iki hafta içerisinde Saray’da yeni bir görev üstleneceğini iddia etti.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa ettiğini duyuran damat Berat Albayrak bir süredir kayıplara karışmıştı. Nerede olduğu merak konusu olan Albayrak’ın Saray’da yeni bir göreve getirileceği iddia edildi. İddia sahibi ise Gazeteci Levent Gültekin.

Gültekin, Halk TV ekranlarında yayınlanan Murat Sabuncu ile birlikte yaptığı İki Yorum programında paylaştığı iddiayı kulis bilgisine dayandırdı.

Gültekin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Berat Albayrak’ın arasındaki buzların eridiğini, 10 ya da 15 gün içerisinde Albayrak’ın Saray’da tekrardan görevlendirileceğini belirtti. Gültekin, Saray’da Bakanlar Kurulu değişikliği hazırlığı olduğu ve bununla beraber Albayrak’a da tekrardan Saray’da yeni görev verileceğini iddia etti.

Murat Sabuncu ve Levent Gültekin Halk TV’de yayınlanan İki Yorum programında ayrıca Cumhur İttifakı’nın oy kaybettiğini ifade etti. Sabuncu Bahçeli’nin “İttifakı bozmayı aklımın ucundan geçirmem” açıklamasını hatırlatarak İttifak’ın bir şeye muhtaç olduğunu söyledi.

Gültekin ise eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a ilişkin “Bizim bir şekilde Bahçeli’nin Erdoğan’ın belirlediği gündemin uzağına düşmemiz lazım. Düşemiyoruz çünkü, muhalefetin bir araya gelip gündem belirlemesi gerekiyor. Ben geçen gün programda ‘Ne yapacaksınız damadı’ diye bir şey söylemiştim. Damatla Erdoğan barışmış. 15 güne kadar da sarayda tekrar görevlendirilecek. Bir Bakanlar Kurulu değişikliği hazırlığı varmış. Ben muhalefete damat burada diyeceğim.” dedi.

slot siteleri bahis siteleri hacklink