Son Dakika Haberler

Erdoğan’dan ‘üstü kapalı’ ‘Sedat Peker’ açıklaması: En büyük üzüntümüz ülkemizde hala çetelerden medet umacak kadar zavallılaşan…

Erdoğan’dan ‘üstü kapalı’ ‘Sedat Peker’ açıklaması: En büyük üzüntümüz ülkemizde hala çetelerden medet umacak kadar zavallılaşan…
Okunma : Yorum Yap

AKP’nin ilk icraati “terör örgütleri ve ideolojik kavgalar yanında suç örgütlerinin cirit attığı ülkede huzuru sağlamak” olmuş!

Erdoğan’dan üstü kapalı Sedat Peker açıklaması: En büyük üzüntümüz ülkemizde hala çetelerden medet umacak kadar zavallılaşan…

Erdoğan, “Terör örgütleri gibi suç çeteleri zehirli bir yılan gibidir. Onlarla aynı çuvala girerseniz daha sonra başınıza geleceklere rıza göstermiş olursunuz.” dedi.

➡️Suç örgütlerini ülkenin ve milletin başına musallat olmaktan tamamen çıkardık.

➡️En büyük üzüntümüz ülkemizde hala çetelerden medet umacak kadar zavallılaşan, küçülen haysiyet fukarası kişiliklerin olduğunu görmektir …

Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefete üstü kapalı olarak Sedat Peker eleştirisinde bulundu.

Erdoğan Kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Yurtdışına kaçtıktan sonra son günlerde yayımladığı videolarla gündem oluşturan, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’le ilgili de üstü kapalı olarak açıklamada bulunan Erdoğan şu ifadeleri kullandı;

*19 yıl önce ülkenin yönetimini devraldığımızda yaptığımız en önemli işlerden biri de terör örgütleri ve ideolojik kavgalar yanında suç örgütlerinin cirit attığı ülkede huzuru sağlamak olmuştur.

*Suç örgütlerini ülkenin ve milletin başına musallat olmaktan tamamen çıkardık. Demokrasi ve hukuk dışı her araçtan medet umanlar şimdi yeni arayışlara yönelmiştir.

*Türkiye’yi vesayetin, darbecilerin, gözü doymaz ekonomik tetikçilerin, demokrasiyi hazmedememiş iç ve dış siyaset mühendislerinin, her türünden çetelerin pençesinden nasıl kurtardıysak bu kirli senaryoyu da aynı şekilde bozacağız.

*En büyük üzüntümüz ülkemizde hala çetelerden medet umacak kadar zavallılaşan, küçülen haysiyet fukarası kişiliklerin olduğunu görmektir. PKK’yı ve onun destekçilerini bile samimi ve açık bir dille kaçınanların çetelerle aynı yolda yürümeye başlamaları karşısında şu gerçeği tekrar hatırlatmak isterim.

“SUÇ ÇETELERİ ZEHİRLİ BİR YILAN GİBİDİR”

*Terör örgütleri gibi suç çeteleri zehirli bir yılan gibidir. Onlarla aynı çuvala girerseniz daha sonra başınıza geleceklere rıza göstermiş olursunuz.

*Biz demokrasiye, milli iradeye, hukuka, medeniyetimizin ve tarihimizin üzerimize yüklediği sorumluluklara uygun şekilde çalışmaya, mücadele etmeye, hedeflerimize doğru ilerlemeye devam edeceğiz.

*Ne yaparlarsa yapsınlar eski Türkiye hastalıklarını hortlatma noktasında mesafe alamayacaklar. Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasına engel olamayacaklar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)