Son Dakika Haberler

Ümit Özdağ’dan Erdoğan’a: “Atatürk’e küfreden alçaklar Cumhurbaşkanının masasında şeref konuğu olacak…

Ümit Özdağ’dan Erdoğan’a: “Atatürk’e küfreden alçaklar Cumhurbaşkanının masasında şeref konuğu olacak…
Okunma : Yorum Yap

Ümit Özdağ, Erdoğan’ın İmamoğlu tehdidine tepki gösterdi: “Atatürk’e küfreden alçaklar Cumhurbaşkanının masasında şeref konuğu olacak, Ordu valisine küfrettiği iddia edilen İstanbul belediye başkanı olamayacak öyle mi?

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, İBB adayı İmamoğlu için, “Vali’den özür dilemedikçe öyle bir makama gelemez” tehdidinin ardından İYİ Partili Ümit Özdağ’dan bu ifadelere tepki geldi. Özdağ, “Atatürk’e küfreden alçaklar Cumhurbaşkanının masasında şeref konuğu olacak, Ordu valisine küfrettiği iddia edilen İstanbul belediye başkanı olamayacak öyle mi? Göreceğiz halk ne diyecek” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Erdoğan, geçtiğimiz akşam katıldığı bir programda Ordu’da yaşanan VIP krizinde İBB adayı Ekrem İmamoğlu’nun valiye hakaret ettiği iddialarına ilişkin, “Milletimden ve Vali’den özür dilemedikçe böyle bir makama gelemez” demişti.

Erdoğan’ın açıklamalarına muhalifler tepki gösterdi. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ ise Twitter’dan yaptığı açıklamada Atatürk düşmanlarını hatırlatarak Erdoğan’a yanıt verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)