Son Dakika Haberler

Eski MHP’li belediye başkanının koruması ormanlık alanda ölü bulundu

Eski MHP’li belediye başkanının koruması ormanlık alanda ölü bulundu
Okunma : Yorum Yap

Eski MHP’li belediye başkanının korumasına infaz! Eski koruma, ormanlık alanda başından vurulmuş halde bulundu…

Eski Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün eski koruması ormanlık alanda başından vurulmuş halde bulundu. Polis, ormanda cesedi bulunan kişinin Feyzullah Kara olduğunu, eski Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün eski koruması olduğunu belirledi.

Çukurova ilçesi Topalak Mahallesi’nde meydana gelen olayda, yoldan geçen bir vatandaş ormanlık alanda bir otomobil olduğunu ve biraz ileride yerde hareketsiz yatan şahıs olduğunu görünce polise ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri şahsın başına isabet eden mermi nedeniyle öldüğünü tespit etti. Polis, ormanda cesedi bulunan kişinin Feyzullah Kara olduğunu, eski Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün eski koruması olduğunu ve bir süre önce de polislikten ayrılarak belediyede özel güvenlik görevlisi olduğunu belirledi. Kara için eşinin dün polise giderek kayıp başvurusunda bulunduğu öğrenildi.

Polis Kara’nın intihar etmiş olma ihtimali üzerinde dururken, herhangi bir intihar notu bulunmadı. Kara’nın cenazesi yapılan ilk incelemenin ardından Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Kara’nın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından ortaya çıkacak. (İHA)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)