Son Dakika Haberler

Eski paylaşımları hatırlatılan MHP’li Yönter küplere bindi

Eski paylaşımları hatırlatılan MHP’li Yönter küplere bindi
Okunma : Yorum Yap

Eski paylaşımları hatırlatılan MHP’li Yönter küplere bindi…

Eski tweetini hatırlattığı için Levent Kazak’ı hedef alan MHP’li Yönter, çok ağır bir yanıt aldı. Kazak, Yönter’e yine eski tweet’iyle yanıt vererek “Diktatör’ kelimesinin tarifiyle ilgili düşüncen hala aynı mı?” diye sordu.

Senarist ve oyuncu Levent Kazak, geçmişteki tweet’ini hatırlattığı için kendisine hakaret eden MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter‘e başka bir tweet’ini hatırlatarak yanıt verdi. Kazak, Yönter’in “‘Diktatör’ kelimesinin tarifiyle ilgili düşüncen hala aynı mı?” diye sordu.

Orman yangınlarıyla ilgili paylaşımları nedeniyle yönetmen ve oyuncu Şahan Gökbakar’a hakaret edip hedef gösteren  MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, daha sonra TİP Milletvekili Barış Atay’ı ardından da kendisine “saray” tweet’ini hatırlatan senaryo yazarı oyuncu Levent Kazak’ı hedef almıştı.

Oyuncu Levent Kazak sosyal medya hesabından MHP’li Yönter’in Saray yönetimini ve iktidarın zenginliğini eleştirdiği tweetini ekleyerek, “Şu twiti silmişsin. Dediğin gibi gerisini düşündüm ve şunu merak ettim, ne yaşadın da şehit Faruk Gezen’in yıkık evine sırtını döndün?” diye sordu.

Yönter ise bu soruya karşılık Kazak’a hakaretlerde bulunarak “İşin gücün yok mu müptezel herif! Biz geçmişteki her sözümüzün arkasındayız… Ne silmesi, neyin silmesi… 2015 yılındaki bir tweet mesajını bugüne taşıyarak ancak ucuzluğunu gösterirsin! Şehidin evine sırt dönen şerefsizdir, döndü diyen şerefsizdir! Boğaz’da zıkkımlanmaya devam et!.” dedi.

2016’DAKİ PAYLAŞIMINI HATIRLATTI

Yönter’in hakaretlerine Kazak’tan yanıt geldi. Yönter’in 2016 tarihli, “Nuh Albayrak MHP liderine diktatör kelimesinin ne anlama geldiğini sormuş! Albayrak çok meraklıysa kaçak saraya baksın cevabını hemen alır” paylaşımını alıntılayan Kazak, “madem silinen tivit yalandı @UlviYonter, soruyu silinmemiş başka bir tivit üzerinden sorayım. şunu merak ediyorum, “diktatör” kelimesinin tarifiyle ilgili düşüncen hala aynı mı? değilse ne yaşandı, kaçak saray ruhsatına nasıl kavuştu? hakaretsiz alırsak seviniriz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)