Son Dakika Haberler

Esra Erol’a katılan konuk: Eşim hamile sevgilisiyle kendi babasına resmî nikah kıydırdı

Esra Erol’a katılan konuk: Eşim hamile sevgilisiyle kendi babasına resmî nikah kıydırdı
Okunma : Yorum Yap

Esra Erol’a katılan konuk: Eşim hamile sevgilisiyle kendi babasına resmî nikah kıydırdı

“Resmi nikahı kayınpederimin üstünde, dini nikahı ise eşimin üstünde”…

ATV’deki Esra Erol’un sunduğu programa katılan 3 çocuk annesi kadın, eşinin kendisini yabancı uyruklu bir kadınla aldattığını söyleyerek “kadının oturum izni yoktu, Türkiye’de kalabilmesi için, hamile sevgilisine, babasıyla resmi nikah kıydırdı” dedi.

Esra Erol’da programına katılan 33 yaşındaki Meryem Tarım, 6 yıllık eşinin yabancı uyruklu bir kadınla hayat kurduğunu ve çocukları ile kendisini mağdur ettiğini iddia ederek yardım istedi. Konya’da yaşayan Meryem Tarım’nın iddiasına göre, eşi Ömer Tarım, 3 yıldır yabancı uyruklu F. T. ile birlikte yaşıyor. Evinin kira olduğunu ve zor günler geçirdiğini ifade eden Meryem Tarım, eşinin eve döndüğü sırada o kadınla yazışmalarını yakaladığını ifade etti.

“Eşim, sevgilisine evimin oradan ev tuttu”

Eşi Ö. T.’nin karısının arka sokağında yabancı uyruklu sevgilisi F.T. ile ev tuttuğunu, şu an 12 yaşında olan oğlunun babasının kadınla olan ilişkisini bildiğini belirten Meryem Tarım, “Evleri benim yolumun güzargahında. Ben oradan geçerken eşimin arabasını evin önünde görünce içim yanıyor. Ben evimde çocuklarımla ağlıyorum, onlar orada mutlu mesut yaşıyorlar bu adalet mi? Ben hep onların evine gidip huzur vermedim” dedi.  

“Hamile sevgilisiyle kendi babasına resmi nikah kıydırdı”

Kayınpederinin de eşi ve yabancı uyruklu sevgilisi gibi gazinoda çalıştığını söyleyen kadın, sözlerine şöyle devam etti:

“Kayınpederim de o evde onlarla yaşıyor. Sonra bunlar Konya’dan Denizli’ye kaçıp 5-6 ay orada kaldılar. Bu esnada eşim ısrar etmeme rağmen benimle boşanmadı ve sevgilisi sınır dışı edilmesin diye öz babasına resmi nikah kıydırdı. Yabancı uyruklu F.T.’nin resmi nikahı kayınpederimin üstünde, dini nikahı ise eşim Ömer Tarım’ın üstünde. Hatta kadın şu an eşimden 3 buçuk aylık hamile.”  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)