Son Dakika Haberler

Fatih Altaylı, ‘Kaftancıoğlu’nun AKP’lileri nasıl benzettiğini’ yazdı

Fatih Altaylı, ‘Kaftancıoğlu’nun AKP’lileri nasıl benzettiğini’ yazdı
Okunma : Yorum Yap

Fatih Altaylı, ‘Kaftancıoğlu’nun AKP’lileri nasıl benzettiğini’ yazdı


-Fatih Altaylı: “Kaftancıoğlu Clubhouse’ta AKP’lilerin yayınına katılmış, herkesi bir güzel benzetmiş”…


Habertürk yazarı Fatih Altaylı, köşesinde, Canan Kaftancıoğlu’nun Clubhouse uygulamasında AKP’lilerin canlı yayınına katıldığını dile getirerek, “Son derece kibar bir üslupla herkesi bir güzel benzetmiş” dedi.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, köşesinde CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun Clubhouse uygulamasında AKP’li isimlerin açtığı oturuma katıldığını yazdı. Altaylı, “Zor duruma düşürülmek için söz hakkı verilen Kaftancıoğlu, AK Partili bu ortamda son derece kibar bir üslupla herkesi bir güzel benzetmiş” dedi.

Altaylı’nın yazısı şu şekilde:

“Yeni moda Clubhouse diye bir şey. Anladığım kadarı ile kapalı devre radyo yayını gibi bir şey. Dinleyicilerin de yayının sahibinin izni ile bağlanıp “canlı yayında” konuşabildikleri bir ortam. Epey bir hastası oluşmuş. Farklı konularda sürekli odalar açılıyor, sohbetler ediliyor. Bazıları faydalı, bazıları geyik bazıları ise müptezel sohbetler. Kimilerini birkaç kimilerini ise birkaç bin kişi dinleyebiliyor, katılabiliyor. Zaten üst limit 5 bin kişi imiş. İlgimi çeken bir konu değil şimdilik ama epey bir kişi bayağı ilgili, saatlerini oralarda geçirenler var.

Geçen akşam ilginç bir olay olmuş. Bana da Gülfem Saydam Sanver ve Faruk Acar anlattılar. AK Partili moderatörlerin açtığı ve eski Bakan Faruk Çelik’in katıldığı bir Clubhouse oturumuna birdenbire CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu da dinleyici olarak dahil olmuş. Canan Kaftancıoğlu’nu AK Parti ağırlıklı bir Clubhouse odasında gören moderatörler heyecanlanmışlar ve hemen kendisine söz hakkı vermişler. Birdenbire Faruk Çelik’in konuk olduğu ortam Canan Kaftancıoğlu’nun konuk olduğu bir ortama dönüşmüş. Zaten ortamın acemisi olan Faruk Çelik sessiz kalırken, zor duruma düşürülmek için söz hakkı verilen Kaftancıoğlu, AK Partili bu ortamda son derece kibar bir üslupla herkesi bir güzel benzetmiş. Örgütündeki tüm olaylara, tüm konulara, tüm eylemlere son derece vakıf ve hakim olması ile öne çıkmış. Söyleyeceği her şeyi söyledikten sonra da “Bun buraya Sayın Faruk Çelik’i dinlemeye gelmiştim. Kendisini dinlemek istiyorum” diyerek çekilmiş.

AK Partili Faruk Acar da, CHP’ye daha yakın duran Gülfem Saydam Sanver de “Canan hanım çok iyiydi” diyorlar.

Anlaşılan Canan Kaftancıoğlu, iktidarı en fazla rahatsız eden CHP’li olmaya devam edecek. İktidar da onun üzerine gitmeye…”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)