Son Dakika Haberler

Fatih Altaylı: Kutuplaştırma siyasetinizin bir sonucu… HALK TV bangır bangır geliyor

Fatih Altaylı: Kutuplaştırma siyasetinizin bir sonucu… HALK TV bangır bangır geliyor
Okunma : Yorum Yap

Fatih Altaylı: “Şimdi Halk TV geliyor bangır bangır. Zirveyi zorluyor. Hayatın her alanını kutuplaştırma, düşmanlaştırma siyasetinizin bir sonucu bu. Çok başarılısınız. Kutlarım”

Habertürk yazarı ve programcısı Fatih Altaylı, Halk TV’nin reytinglerde zirveyi zorladığını yazdı. Altaylı, “Halk TV geliyor bangır bangır. Zirveyi zorluyor” dedi.

Haberturk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında Halk TV’nin yükselişine dikkat çekti. CNNTurk’u ve isim vermeden AKP’yi eleştiren Altaylı, “Her şeyi şad ettiniz, medyayı da” diyerek tepki gösterdi.

Altaylı, Halk TV’nin yükselişinin nedeninin AKP politikaları olduğunu savunduğu yazısında şunları söyledi:

“Bazı ahmaklar “Ahmet Hakan haklı çıktı, Altaylı yalanlandı” diye yazdılar birkaç gün önce. Neymiş, Nisan ayı ratinglerinde CNN Türk, Habertürk’ü geçmiş. Yahu ben bir ay önce biz öndeydik dedim, rating bu, bazen biri geçer bazen öbürü. Hadi onu geçelim. CNN Türk bir ay birinci oldu diye köpürtüp duruyorlar. Peki kardeşim ondan önceki 13 ay boyunca Habertürk zirvede iken niye çıtınız çıkmıyordu. Derdiniz Habertürk’le de ondan. Niye? Çünkü çoğulcu, tarafsız, objektif, her kesime aynı mesafede ve her kesime hitap eden, ne yandaş ne candaş olan bir yayıncılık size uymuyordu. Korktunuz Habertürk’ten. Peki sonuç! Şimdi Halk TV geliyor bangır bangır. Zirveyi zorluyor. Hayatın her alanını kutuplaştırma, düşmanlaştırma siyasetinizin bir sonucu bu. Çok başarılısınız. Kutlarım.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)