Son Dakika Haberler

Fatih Altaylı: Soylu’yu milyonların izlemesine gerek yoktu, AKP ve MHP genel merkezlerinde izlense yeterdi

Fatih Altaylı: Soylu’yu milyonların izlemesine gerek yoktu, AKP ve MHP genel merkezlerinde izlense yeterdi
Okunma : Yorum Yap

Fatih Altaylı: Süleyman Soylu’yu boşu boşuna milyonların izlemesine gerek yoktu, AKP ve MHP genel merkezlerinde izlense yeterdi

💥Altaylı, “Bu program izleyicilerin beklentisini karşılamak için değil, Soylu’nun ittifak içi mesajlarını verebilmesi için istenmişti besbelli” dedi.

💥Habertürk yazarı Fatih Altaylı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Habertürk Televizyonu’nda çıktığı canlı yayınla ilgili bir değerlendirme yazısı kaleme aldı. Altaylı’nın yazısındaki Soylu’nun “çarşamba geç olur” ifadesi dikkat çekti.

Altaylı, Soylu’nun “Teke Tek’in olacağı gün ve saatlerde ekranda olmak” istemesi üzerine yayın saatini Kübra Par’a vermekte tereddüt etmediğini söyleyerek “Hatta kendisine yapılan ‘O gün o saatte Altaylı’nın programı var, isterseniz Çarşamba olsun program’ önerisine ‘Çarşamba çok geç’ yanıtını verince ‘Herhalde çok önemli şeyler söyleyecek’ diye düşündüm.” dedi.

Altaylı’nın verdiği bu detay Soylu’nun, parti grup toplantılarından önce ekrana çıkmak istediğini düşündürdü.

Altaylı, programın ilk 50 dakikanın “tek adam şovu” ile geçtiğini belirterek, “İkinci bölümde ise özellikle Merdan (Yanardağ) ve İsmail (Saymaz) tüm iddiaları sormaya çalıştılar. Yanıt alamadılar o ayrı. Ya da tatminkar yanıt alamadılar. Ama bu gazetecilerin suçu değildi. Sonuçta işkence yaparak zorla yanıt alacak halleri yoktu. Sordular, söylenmedi. Hatta bazı şeyleri birkaç kez tekrarladılar.” diye yazdı.

Süleyman Soylu’nun hedef kitlesine seslenmek istediği için yayına çıktığına işaret eden Altaylı, “Bu program izleyicilerin beklentisini karşılamak için değil, Soylu’nun ittifak içi mesajlarını verebilmesi için istenmişti besbelli. Boşu boşuna milyonların izlemesine gerek yoktu. AK Parti ve MHP genel merkezlerinde izlense yeterdi.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)