Son Dakika Haberler

Fatih Nurullah’ın taciz ettiği çocuğun ifadesi: Annemin yanında da yaptı

Fatih Nurullah’ın taciz ettiği çocuğun ifadesi: Annemin yanında da yaptı
Okunma : Yorum Yap

Fatih Nurullah’ın taciz ettiği çocuk: Annemin yanında da yaptı ama annem ‘Allah dostu’ olarak gördüğü için zarar gelmeyeceğini düşündü

Fatih Nurullah’ın taciz ettiği çocuğun ifadesi ortaya çıktı. Sözde tarikat lideri Fatih Nurullah’ın istismar ettiği 12 yaşındaki kız çocuğunun ifadesi ortaya çıktı. Pedagog eşliğinde ifadesi alınan küçük kızın ifadesi kan dondurdu. 12 yaşındaki kız çocuğu, Nurullah’ın kendisini annesinin yanında bile taciz ettiğini söyledi.

Soyadını değiştirerek ‘Nurullah’ yapan sözde tarikat lideri Eyüp Fatih Şağban, 12 yaşındaki kız çocuğunu istismar ettiği gerekçesiyle tutuklanmıştı. Kız çocuğunun polise verdiği ifadede, yeni detaylar ortaya çıktı.

Küçük kız, istismara uğrarken yanında annesinin de olduğunu söyledi. Kız çocuğu ilk tacize uğradığı zaman Şağban’ın kendisine 100 TL verdiğini aktardı. Sözde ‘tarikat lideri’ olarak tanıtılan ve Fatih Nurullah adını kullanan 58 yaşındaki Eyüp Fatih Şağban ‘çocuk istismarı’ suçundan tutuklanmıştı.

Soruşturmayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Haber Global İstihbarat Şefi Selahattin Günday’ın haberine göre istismara uğrayan kız çocuğunun ifadesi pedagog eşliğinde alındı. Savcılıkta yaşadığı istismarı tüm ayrıntılarıyla anlatan çocuğa, bu yaşadıklarından kimlerin haberi olduğu soruldu. 

Küçük kız olaydan kimlerin haberi olduğunun sorulması üzerine annesinin yanında da tacize uğradığını söyledi. Küçük kız, annesinin Şağban’ı ‘Allah dostu’ olarak gördüğü için zarar gelmeyeceğini düğündüğünü söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)