Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

Fazıl Say’dan Nagehan Alçı’ya: Senin bineceğin tek otobüs cezaevine giden otobüstür!

Fazıl Say’dan Nagehan Alçı’ya: Senin bineceğin tek otobüs cezaevine giden otobüstür!
Okunma : Yorum Yap

Fazıl Say’dan Nagehan Alçı’ya: Senin bineceğin tek otobüs cezaevine giden otobüstür!

Dünyaca tanınan piyanist Fazıl Say, Nagehan Alçı’nın kendisi için yazdıklarına sert tepki gösterdi. Say, Alçı için, “Senin bineceğin tek otobüs cezaevine giden otobüs olmalı” dedi.

Piyanist Fazıl Say, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, Nagehan Alçı’ya röportaj vermesine sosyal medya hesabı üzerinden tepki göstermiş, Alçı ise köşe yazısıyla Say’ı eleştirmişti. Fazıl Say, Nagehan Alçı’ya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile “Yok röportajdı, yok otobüstü. Geç bunları. Senin bineceğin tek otobüs cezaevine giden otobüs olmalı. 15 yıldır apaydınlık insanların hayatına kastettin “algı” yöntemiyle! Ekrem’i de aday maday yaptırtmıyorum!” diye yazdı.

“ALAY MI EDİYORLAR?”

İBB Başkanı İmamoğlu’nun, geçen aylarda yaptığı Karadeniz turunda Nagehan Alçı’nın da yer alması tepki çekmişti. Tepkilere “Vız gelir, tırıs gider. Akıllı olun” ifadeleriyle “parmak sallayarak” karşılık veren İmamoğlu, aylar sonra Nagehan Alçı’ya röportaj verdi.

Piyanist Fazıl Say, Ekrem İmamoğlu’nun, Nagehan Alçı’ya röportaj vermesine sosyal medya hesabı üzerinden tepki göstermişti. Say, “Alay mı ediyor bizlerle? Kimin üstüne yürümek bu? Onu avucunda taşıyan, koruyan, İstanbul’u kazanmasında en büyük desteği veren kitlelere de kurumlara da partilere de resmen saygısızlık bu” ifadeleriyle İmamoğlu’nu eleştirdi. Say, “Ya Nagehan ve eşinin mağdur ettiği Atatürkçüler, demokratlar, çağdaş insanlar ne olacak?” demişti.

ALÇI’DAN CEVAP

Habertürk yazarı Nagehan Alçı ise Say’a köşesinden yanıt vererek, “Fazıl Say işte politik ve entelektüel açıdan bu kadar şuursuz bir insan. Başarılı bir piyanist olması ayrı, bu yazdıkları ancak ortaokul seviyesinde trollerin yazdıklarıyla kıyaslanabilir.” ifadesini kullanmıştı.

“İNSANLARIN HAYATINA KASTETTİN”

Fazıl Say, Nagehan Alçı’nın köşe yazısı paylaşımına da sert yanıt verdi.

Say, “Yok röportajdı, yok otobüstü. Geç bunları. Senin bineceğin tek otobüs cezaevine giden otobüs olmalı. 15 yıldır apaydınlık insanların hayatına kastettin “algı” yöntemiyle! Ekrem’i de aday maday yaptırtmıyorum! Bu yüzden! + Erdoğan da konserime geldi. Dinledi. Tebrik etti. Nokta!” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)