Son Dakika Haberler

FBI ajanları Trump’ın evini bastı

FBI ajanları Trump’ın evini bastı
Okunma : Yorum Yap

FBI ajanları Trump’ın evini bastı

ABD’nin eski başkanı Donald Trump’ın evine FBI tarafından baskın düzenlendi. Trump’ın evinde devlete ait gizli belgeler arandı. Trump, evinin işgal altında olduğunu öne sürdü.

Trump yazılı açıklamasında “Florida, Palm Beach’teki güzel evim Mar-A-Lago şu anda kuşatma altında, büyük bir FBI ajanı grubu tarafından baskın yapılıp işgal edildi” dedi.

Trump, yazılı açıklamasında, “Florida, Palm Beach’teki güzel evim Mar-A-Lago şu anda kuşatma altında, büyük bir FBI ajanı grubu tarafından baskın yapılıp işgal edildi, bu milletimiz için karanlık bir zamandır. Daha önce hiçbir ABD Başkanının başına böyle bir şey gelmedi.” ifadelerini paylaştı.

ABD kulislerinden yayılan iddialara göre, FBI, Trump’ın başkanlığının ardından Beyaz Saray’ın gizli belgelerini yasadışı bir şekilde Mar-a-Lago’ya götürmesiyle ilgili bir soruşturmayla ilgili olduğu anlaşılan bir arama emri çıkardı. New York Times, soruşturmaya aşina olan isimsiz iki kaynağa atıfta bulunarak, aramanın Trump’ın Beyaz Saray’dan Florida mülküne getirdiği gizli belgelerin kutularıyla ilgili olduğu ortaya çıktı.

Kamuya ait olanı sahiplenme!

Ankara’da geniş bir alanı izleyen belediyeye ait güvenlik kamerası sistemi de Melih Gökçek’in evinden çıkmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)