Son Dakika Haberler

Feyyaz Uçar’ın muhalefete hakaretler yağdıran AKP’li Alpay Özalan’la ilgili sözleri yeniden gündemde: En yalancı!

Okunma : Yorum Yap

Feyyaz Uçar’ın muhalefete hakaretler yağdıran AKP’li Alpay Özalan’la ilgili sözleri yeniden gündemde: En yalancı! Para verirsin faturayı yatırmaz, yatırdım diye yemin eder. Ne görürse alır, evin adresini verir. Borçlular kapıya gelir…

Feyyaz Uçar’ın AKP’li Alpay Özalan’ı anlattığı video yeniden gündemde…

Meclis’te muhalif vekillere saldırma girişimleriyle ve sosyal medyadan muhalefete karşı kullandığı hakaretlerle sık sık gündem olan Alpay Özalan’la ilgili arşiv görüntüleri yeniden dönmeye başladı.

Eski futbolcu, AKP Milletvekili Alpay Özalan, sosyal medyadan muhalefete “Zevzek” diyerek hakaret etti. 104 emekli Amiralin “Montrö açıklamasına” göndermede bulunan Özalan, muhalefete yönelik “Zevzek” ifadesi, bu muhalefete hafif kalır. Bunlar utanmaz, bunlar kifayetsiz, bunlar yalancı, bunlar iftiracı, bunlar kurgucu, bunlar sinsi, bunlar beceriksiz, bunlar iki yüzlü, bunlar takiyyeci, bunlar eser ve yatırım düşmanı.” ifadelerini kullandı.


Özalan, daha önce de Meclis’te Bağımsız milletvekili Ahmet Şık’ın konuşması sırasında üzerine yürüyerek Şık’a saldırmak istemişti.


“En yalancı” videosu yeniden gündemde!


Beşiktaş’ın eski futbolcusu Feyyaz Uçar’ın Özalan’ı anlattığı video yeniden dolaşıma girdi.


Videoda, eski Beşiktaşlı futbolcu Feyyaz Uçar, Alpay Özalan ile aynı evi paylaştığı dönemle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunuyor.


Uçar, videoda “En yalancı kim?” sorusuna karşı “Alpay. Ben öyle bir oyuncu görmedim. Bunu yüzüne karşı da söylemişimdir. Alpay’ı ben evime aldım, tesiste kalıyordu. Evimi Alpay’a kiraladım daha sonra onu bile ödemedi. Mesela geliyordu benden para alıyordu elektrik parası yatıracak. Geliyordum ertesi gün elektrik yok. Yemin ediyor akşam geliyorum yine elektrik yok. Onun üstüne tanımam yani, sevimlidir ama hergün kapıya birileri geliyor ‘bizden aldı malı parayı ödemedi’ diye” şeklinde konuşuyor.


TIKLA İZLE


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)