Son Dakika Haberler

Gazeteci Fergün Atalay, 2010’dan beri AKP üyesi olduğunu tesadüfen öğrendi

Gazeteci Fergün Atalay, 2010’dan beri AKP üyesi olduğunu tesadüfen öğrendi
Okunma : Yorum Yap

AKP kan kaybederken üye sayısı nasıl artıyor belli oldu!

➡️Gazeteci Fergün Atalay, 2010’dan beri AKP üyesi olduğunu tesadüfen öğrendi: “Bu bir sahtekârlık ya da usulsüzlük değildir, bu bir suçtur. Suç duyurusunda bulunacağım”…

➡️Gazeteci Fergün Atalay, kendi iradesi dışında AKP Beşiktaş İlçe Teşkilatı’na üye yapıldığını fark etti. 2010 yılından beri AKP üyesi olarak görünen Atalay, “Büyük bir şoktu. Neyse ki e-Devlet’ten istifa verilebiliyor. Kendi irademle üye olmadığım bir siyasi partiden istifa ettim” dedi.

Gazeteci Fergün Atalay, haberi olmadan AKP’ye üye yapıldığını fark etti. Twitter hesabından olayı duyuran Atalay, “Siyasi partilerle haber dışında hiçbir bağlantım olmadı. Sırf meraktan baktığımda, 11 yıldır AKP üyesi olduğumu gördüm. Bu sahtekarlığı kim yaptı?” diyerek duruma tepki gösterdi.

Atalay’ın dile getirdiği söz konusu duruma destek vererek aynı şeyleri yaşadığını söyleyen başka sosyal medya kullanıcıları da oldu.

“Benim TC kimlik numaramı alarak beni AKP’ye kim üye yaptı?”

Halk TV’ye de konuk olan gazeteci Fergün Atalay, konuya dair şu açıklamaları yaptı:

“E-Devlet üzerinden çıktım üyelikten. Beni nasıl üye yaptıklarıyla ilgili bilgim yok. Ama anladığım kadarıyla benim TC kimlik numaramı ele geçirerek üye yapmışlar. Benim TC kimlik numaramı alarak beni AKP’ye kim üye yaptı?

Ben bu tweeti attıktan sonra yüzlerce mesaj geldi. Yüzlerce kişi ya kendilerinin ya da yakınlarının başına böyle bir şey geldiğini söylüyorlar. AKP’ye üye olduklarını söylediler. Bu bir sahtekârlık ya da usulsüzlük değildir, bu bir suçtur. Suç duyurusunda bulunacağım.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink