Son Dakika Haberler

Gökçek’in, ‘cinsel istismar’dan tutuklanan Uşşaki tarikatı lideriyle fotoğrafları çıktı

Gökçek’in, ‘cinsel istismar’dan tutuklanan Uşşaki tarikatı lideriyle fotoğrafları çıktı
Okunma : Yorum Yap

Gökçek’in, ‘cinsel istismar’dan tutuklanan Uşşaki tarikatı lideriyle fotoğrafları çıktı

12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmaktan tutuklanan Uşşaki tarikat lideri Fatih Nurullah’ın, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile fotoğrafı ortaya çıktı.

Ankara’yı parsel parsel sattığı bizzat AKP’li Bülent Arınç tarafından dile getirilen ve görevini bırakmak zorunda kalan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmaktan tutuklanan Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah ile fotoğrafı ortaya çıktı.

Fotoğraf, sosyal medyada “Kimler, kimlerle birlikte” yorumuyla eleştirildi.

Sosyal medyada eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda suçundan tutuklanan Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah ile fotoğrafı ortaya paylaşıldı. Fotoğraf, sosyal medyada “Kadere bak kimler, kimlerle birlikte”, “Bu kim Melih Gökçek”, “Yazsam hesap gitmekle kalmaz, Silivri’ye gönderirler” yorumuyla tepki çekti.

NE OLMUŞTU?

“Hele bir İslam Devleti kurulsun, en güzel sarığı biz sarıp en güzel cübbeyi biz giyeceğiz” açıklamasıyla tartışma yaratan Uşşaki tarikatı şeyhi Fatih Nurullah, müridinin 12 yaşındaki kız çocuğuna tacizden tutuklanmıştı. Tarikat üyeleri ise şeyhi şikayet eden babayı döverek omzunu kırdı.

Çocuk istismarını kabul etti:

Uşşaki Şeyhi Fatih Nurullah mide bulandıran olayı kabul etti. Ayrıca, Nurullah’ın mağdur çocuğun babasını arayarak “Yeter ki duyulmasın, bu ülkeden kaçmak zorunda kalırım. Sadece öptüm. Kız hala bakire. Gerekirse nikah kıyarım.” gibi ifadelerinin bulunduğu bir de ses kaydı çıktı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)