Son Dakika Haberler

Küçük esnaf kan ağlarken yandaşların mekanında böyle tüttürmüşler!

Küçük esnaf kan ağlarken yandaşların mekanında böyle tüttürmüşler!
Okunma : Yorum Yap

Küçük esnaf kan ağlarken yandaşların mekanında böyle tüttürmüşler!

➡️Hadi Özışık’ın yasaklar sürerken kapalı olması gereken mekanda nargile içtiği görüldü. O mekanın AKP’li isme ait olduğu ve Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğüne 900 metre mesafede olduğu ortaya çıktı…

Sedat Peker ile yaptığı görüşmede nargile içtiği görülen yandaş ‘gazeteci’ Hadi Özışık’ın, geçmişte Barış Yarkadaş’ın “Senin dün gece nerede nargile içtiğini de anlatırım” sözlerini yalanlayarak “Ben nargileyi bıraktım, iftira atma” dediği video da gündem oldu. Öte yandan, Özışık’ın yasaklara rağmen nargile içtiği işletmenin, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 900 metre mesafede bir mekan olduğu ortaya çıktı.

Sedat Peker ile yaptığı görüşme sırasında nargile içen Özışık, daha önce TV100’de katıldığı bir programda gazeteci Barış Yarkadaş’ın “Senin dün gece nerede nargile içtiğini de anlatırım” sözlerine “Ben hiç nargile falan içmiyorum iftira atma” şeklinde yanıt vermişti. Özışık’ın Sedat Peker’le yaptığı görüşmede nargile içtiği görüldü.

MEKANIN ADI BELLİ OLDU: İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE 900 METRE

Görüntülerden ve Özışık’ın arkasındaki nesnelerden yola çıkan sosyal medya kullanıcıları, koronavirüs kısıtlamalarına rağmen açık olan mekanın İstanbul Ataşehir’deki Social Lounge&Bakery olduğunu yazdı.

BirGün’de yer alan habere göre; mekan, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne sadece 900 metre mesafede bulunuyor. Google Maps verilerine göre, mekan ile karakol arasındaki mesafe yaklaşık 10 dakikada yürünebiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)