Son Dakika Haberler

Hadise, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab davasında adının geçmesine ateş püskürdü

Hadise, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab davasında adının geçmesine ateş püskürdü
Okunma : Yorum Yap

Hadise, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab davasında adının geçmesine ateş püskürdü: Kimse benim şerefimi lekeyemez!

Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’dan boşanmak için açtığı davayla ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Gündeş, mahkemeye verdiği dilekçede ortak bir tanıdıklarının Zarrab ile ilişkisi olduğunu iddia etti. Konuyu takip edenler söz konusu iddiada kastedilen kişinin Hadise olduğunu öne sürdü. Hadise, önce sessiz kaldığı konunun büyümesi üzerine iddialara ateş püskürdü.

Ebru Gündeş, adı pekçok skandala karışan eşi Rıza Zarab’a ‘aldatıldığı’ iddiasıyla boşanma davası açtı. Hürriyet gazetesinin de aralarında bulunduğu birçok medya kuruluşu Gündeş’in şarkıcı Hadise ile aldatıldığını ileri sürdü.

Ebru Gündeş, evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı. Eşinin başka kadınlarla ilişki yaşadığını öne süren Gündeş, dilekçesinde “Hayatında başka kadınlar var” dedi. Gündeş’in bu dilekçesinin ardından Hürriyet gazetesi ve birçok medya kuruluşu o ismin ünlü şarkıcı Hadise olduğunu ileri sürdü.

Gündeş, Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisinin bulunduğunu iddia ettiği dava dilekçesinde, o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söyledi. Bu ilişkilere hem kızının hem de kızının bakıcısının şahit olduğunu öne süren Gündeş, kendisinin de bunları farklı kaynaklardan doğrulattığını ifade etti.

Söz konusu boşanma dilekçesinin basına yansımasının ardından magazin kulisleri de hareketlendi.

Hürriyet’te yer alan habere göre, Hadise ile Reza Zarrab, Amerika’da birçok kez bir araya geldi. En son 2019 yılında Amerika’ya giderek orada görüşen ikilinin aralıklarla birkaç kez Amerika’da buluştuğu öne sürüldü. Hadise’nin Miami’ye giderken Türk vatandaşlar tarafından dikkatleri üzerine çekmemek adına aktarmalı uçuş yaptığı da iddia edildi.

Öte yandan Reza Zarrab, Eylül 2018’de New York’ta bir restoranda bir kadınla görüntülenmişti. O kadın, Ebru Gündeş fanı ve bir dönem yakın arkadaşı olan Ayşegül Akgün’dü. Gündeş, dava dilekçesinde ‘başka kadınlarla ilişkisi var’ diyerek Zarrab’ın bu fotoğrafını da dilekçeye ekledi.

HADİSE CEPHESİNDEN İDDİALARA TEPKİ

Gündeş’in dilekçesi sonrasında Reza Zarrab’ın Hadise ile ilişki yaşadığının iddia edilmesi üzerine Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk’ten açıklama geldi.

Şentürk, “Avukatımız aracılığıyla bir açıklama yapacağız. Kesinlikle böyle bir olayın gerçekliği yok” ifadelerini kullandı.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Hadise ise, Instagram hesabından, aşk iddiasına ateş püskürdü.

Ünlü şarkıcı, iddiaları ‘İftira’ olarak nitelerken, hukuki süreçle hesap soracağını söyledi. Hadise, “Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)