Son Dakika Haberler

Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı 

Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı 
Okunma : 6 Yorum

Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı …

➡️Geçtiğimiz yılın sürpriz aşıkları Hadise ile Kaan Yıldırım, geçtiğimiz günlerdeki ayrılığın ardından yine birlikteler.

Ayrılığa uzun süre dayanamayan çift, barıştıklarını açıkladı.

Hadise, sevgilisiyle barıştığını “Her şey yolunda. Şimdi çok mutluyuz'” diyerek duyurdu.

Ünlü şarkıcı Hadise, yaklaşık 8 ay aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’dan ayrıldığını duyurmuştu. Hadise, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu… Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın.” ifadelerini kullanmıştı.

‘BÜYÜK KONUŞMAMAK LAZIM’

Ancak reklam yüzü olduğu bir markanın lansmanında kameralar karşısına geçen Hadise, Kaan Yıldırım ile barıştığını açıkladı. Ünlü şarkıcı, “Büyük konuşmamak lazım. Hepimiz insanız. 2020’de hangimizin psikolojisi yerindeydi? Kadınlar duygularını çok yoğun yaşıyor. Hemcinslerim benim ne demek istediğimi anlayacaktır. Her şey yolunda. Şimdi çok mutluyuz”” dedi.

slot siteleri bahis siteleri hacklink