Son Dakika Haberler

Hastaneden görüntü sızdı: İyi başlamıştık ama umre mahvetti, vaka sayısı 100 değil 1000’lerde

Okunma : Yorum Yap

Doktorların bilgilendirildiği toplantının görüntüleri sızdı: İyi başlamıştık ama umre mahvetti, söylendiği gibi vaka sayısı 100 değil 1000’lerde …


Ankara İbni Sina Hastanesi’nde Uzman Doktor G. Çınar’ın Koronavirüs ile ilgili doktorlara verdiği hizmetiçi eğitimin görüntüleri sosyal medyaya sızdı. Uzman Doktor Çınar’ın ifadeleri Koronavirüs ile ilgili tehlikenin boyutlarını gözler önüne serdi.


Ankara İbni Sina Hastanesi’nde çekilen görüntülerde doktorları bilgilendiren Uzman Doktor G. Çınar’ın itiraf niteliğindeki açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Doktorun açıklamaları, koronavirüs salgınındaki vaka sayısının bilinenden fazla olduğunu gözler önüne serdi. 


Görüntülerde doktorun itirafları Türkiye’de koronavirüs salgınında bilinenden daha fazla vaka olduğunu gözler önüne serdi. Karşısındaki sağlıkçıları bilgilendiren Çınar, “aslında en başta sıkı başladık ama umre işi mahvetti” sözleriyle dikkat çekti. Doktorun ayrıca şu an vaka sayısının 100 değil binlerde olduğunu söylemesi gerçeği ortaya çıkardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)