Son Dakika Haberler

Hazal Kaya’dan Ahmet Hakan’a: Senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Hazal Kaya’dan Ahmet Hakan’a: Senin fikrinin ne önemi var vasat herif
Okunma : Yorum Yap

Hazal Kaya’dan Ahmet Hakan’a: Senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Hazal Kaya, “Oyunculuğundan nefret ediyorum” diyen Ahmet Hakan’a çok sert yanıt verdi. Kaya, Hakan’a “Senin fikrinin ne önemi var vasat herifdedi.

Ahmet Hakan bugünkü yazısında “Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefretimin 5 sebebi” başlıklı bir yazı yazdı. Hakan’ın bu yorumuna Hazal Kaya’dan yanıt geldi. Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı “Senin fikrinin ne önemi var vasat herif” paylaşımıyla Hakan’ın eleştirisine tepki gösterdi.

Ahmet Hakan, Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin başrolünde yer alan Hazal Kaya’nın oyunculuğunu eleştirdi. Hakan “Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefretimin 5 sebebi” diye sıraladığı maddeler birçok oyuncunun tepkisini çekti. Hakan’ın eleştirilerine hedef olan Hazal Kaya’dan ise cevap geldi.

“SENİN FİKRİNİN NE ÖNEMİ VAR, VASAT HERİF”

Hazal Kaya, Instagram’dan yaptığı paylaşımla Ahmet Hakan’a tepki gösterdi. Kaya “Senin fikrinin ne önemi var vasat herif” notunu paylaştı.

Sevilen oyuncu Hazal Kaya bu paylaşımının ardından eleştirilere yanıt vererek şu satırları yazdı:

“Zamanda yolculuk yapıp 100 yıl öncesine giden bir kadın nasıl doğal olabilir? Böyle bir kurguyu canlandıran bir oyuncu nasıl hayatın olağan akışındaymış gibi gündelik oynayabilir? Bu 100 yıldaki kazanımlarla, kimsesiz tek başına ayakta durmuş özgür bir kadın geçmişte yabancılık çekmeden nasıl var olabilir? Portakalın yuvarlanışını izlediğimiz bir senaryosu yok Pera Palas’ın, organik değil fantastik bir kurgusu var. Ben de performansımı bu detayları dikkate alarak inşa ettim. Beğenmemiş olabilirsiniz, bazılarının eleştirinin adaletine dair terazisi kaymış da olabilir. Ama teraziniz kayarken bedenime, varlığıma nefret içerikli yorumlar yapamazsınız! Hele ayrıcalıklı konumlarını korumak için yeri gelince nasıl sustuklarını bildiklerimiz hiç yapamaz! Haddiniz değil!”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)