Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

HDP Sözcüsü haklı çıktı: Boğaz’da bir kaza olursa bilin ki bu İstanbulluları ‘ikna’ için planlanmış bir oyundur!

HDP Sözcüsü haklı çıktı: Boğaz’da bir kaza olursa bilin ki bu İstanbulluları ‘ikna’ için planlanmış bir oyundur!
Okunma : Yorum Yap

HDP Sözcüsü haklı çıktı: Eğer Boğaz’da bir kaza olursa bilin ki bu kaza muhalefeti bastırmak ve İstanbulluları ‘ikna’ için planlanmış bir oyundur!

Aşiyan önlerinde, Liberya bandıralı “Songa Irıdıum” adlı yük gemisinin iskele demirini atarak karaya oturması sonrası Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne bağlı kurtarma botları, olay yerine sevk edildi. Gemi, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne bağlı Kurtarma-7 römorkörü tarafından çekilerek kurtarıldı.

Kıyıya dik açı olacak şekilde duran gemide ölen ya da yaralanan olmadı.

KAZA, PROJEYİ SAVUNANLARI MUTLU ETTİ

Habertürk TV’ye katılan yandaş isim Cem Küçük, kaza üzerine “Kanal İstanbul işte bu yüzden yapılmalı, zaten yapılacak” diyerek kazadan fayda sağlamaya çalıştı. Kazanın, Kanal İstanbul projesini destekleyenler tarafından büyük ilgiyle karşılandığı görüldü.

KAZADA ‘KURGU’ ŞÜPHESİ

Kanal İstanbul Projesinin desteklenmesi gerektiğine “Boğaz’da gerçekleşebilecek kazaların” gerekçe gösterilmesi sebebiyle kaza kuşku ile karşılandı.

Kanal İstanbul projesi üzerinden iktidar ve muhalefet arasındaki tartışmanın hararetinin arttığı şu günlerde gerçekleşen bu kaza, zaman açısından “manidar” bulundu. Projeye karşı çıkan vatandaşlar kazanın ‘kurgu’ olma ihtimaline dikkat çekti.

HDP’Lİ KUBİLAY, KAZADAN SAATLER ÖNCE “İKİ FÜZE ATARIZ” PLANINI HATIRLATARAK UYARMIŞTI

Kazadan saatler önce HDP Sözcüsü Günay Kubilay, gündeme ve Kanal İstanbul projesine dair yaptığı açıklamada, Boğaz’da olası bir kazaya dair şu uyarıda bulunmuştu:

“Erdoğan, her konuştuğunda ‘Boğaz’da kaza olabilir’ diyor. Hatırlarsınız, Hakan Fidan çıkıp ‘Suriye’den iki füze atarız, savaş çıkartırız’ demişti. Eğer Boğaz’da bir kaza olursa bilin ki bu kaza muhalefeti bastırmak ve İstanbulluları ‘ikna’ için planlanmış bir oyundur. Kanal İstanbul, toplum için ekonomik bir felaket olduğu kadar ekolojik bir felakettir.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)