Son Dakika Haberler

Herkese FETÖ’cü diyen Hilal Kaplan, canlı yayından kovuldu

Herkese FETÖ’cü diyen Hilal Kaplan, canlı yayından kovuldu
Okunma : Yorum Yap

Canlı yayını provoke ederek herkese FETÖ’cü diyen Hilal Kaplan, canlı yayından kovuldu; İsmail Saymaz, Kaplan’ı topa tuttu….

Herkese FETÖ’cü diyen Hilal Kaplan’a ait arşivler yeniden açıldı!


” ‘Hizmet Hareketi’nin dershanesine gittim” diyerek bir dönem her kanalda Gülen cemaati ve Fethullah Gülen güzellemesi yapan, sözde gazeteci Hilal Kaplan, söz hakkını kullanmak için bağlandığı canlı yayını provoke edince canlı yayından kovuldu. Gazeteci İsmail Saymaz’ın Hilal Kaplan’a yanıtı çok sert oldu. Saymaz, Kaplan’ın geçmişteki “dalgalanmalarını” bir bir dile getirdi. Saymaz’ın sözleri Türkiye gündemine oturdu.

Dün akşam HaberTürk TV’de Enine Boyuna programına katılan gazeteci İsmail Saymaz’ın Hilal Kaplan ile ilgili sözleri geceye damga vurdu.

İsmail Saymaz’ın Kaplan’a ait arşivleri açtıran konuşması şöyle:

“Hilal Kaplan çözüm sürecinde poşu bağlayıp çözüm süreci bitince asker postalı giymiş bir kadın. Hilal Kaplan Taraf gazetesinin tetikçisi ya. Ben bu stüdyolarda cemaatçilere karşı konuşurken gıkını çıkaramıyordu Hilal Kaplan. Hilal Kaplan kim ya!”

HİLAL KAPLAN CANLI YAYINDAN KOVULDU!

Habertürk TV sunucusu Hülya Kökenek ise canlı yayında herkese FETÖ’cü diyerek programı provoke eden Hilal Kaplan’ı, “Hilal Hanım siz itibar suikasti yapıyorsunuz. Siz cevap hakkı sınırlarını aştınız. Size çok teşekkür ediyoruz” diyerek yayından kovdu.

HİLAL KAPLAN’A ARŞİVLERLE YANIT


İsmail Saymaz’ın, Hilal Kaplan’ın provokasyonuna verdiği yanıt gündeme otururken sosyal medya kullanıcıları da arşivlerden Kaplan’a ait konuşmaları ve paylaşımları çıkardı. Kaplan’a FETÖ elebaşı Fethullah Gülen ve ‘Hizmet Hareketi’ olarak adlandırılan terör örgütü hakkındaki övgüleri hatırlatıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)