Son Dakika Haberler

Erken öten horoz tweet siler: Erdoğan’ın her çıkışı yandaşa tweet sildiriyor!

Erken öten horoz tweet siler: Erdoğan’ın her çıkışı yandaşa tweet sildiriyor!
Okunma : Yorum Yap

Erken öten horoz tweet siler: Erdoğan’ın her çıkışı yandaşa tweet sildiriyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’nin yardım kampanyasına tepki gösteren yandaş gazeteci Ersoy Dede, Erdoğan’ın “#bizbizeyeteriz” diyerek başlattığı bağış kampanyasının ardından, yapmış olduğu paylaşımı sildi.

Pelikan yapılanmasına yakınlığıyla bilinen Star yazarı Ersoy Dede, sosyal medyanın gündeminde.

Akşam saatlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’nın başlattığı yardım kampanyasını eleştirerek, “Anlamıyorum ki İstanbul Belediyesine biz neden para veriyoruz” ifadelerini kullanan Ersoy Dede, birkaç saat sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yardım kampanyası başlatmasıyla paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Dede’nin bu hamlesi sonrasında Twitter kullanıcıları Star yazarına sildiği tweeti göndererek hatırlattı.

Dede, Erdoğan’ın kampanyası sonrasında, “Bütün milletvekillerine örnek olsun. BAŞKAN ERDOĞAN 7 MAAŞINI BAĞIŞLAMA KARARI ALDI.. Milletvekilliği hizmet makamıdır. Meslek ya da iş değildir. Bütün milletvekillerinin bu anlamlı kampanyaya destek olması lazım…” ifadelerini kullandı.

Ersoy’un sildiği tweet:

Haşmet Babaoğlu hesap kapatmıştı

Yandaş isim Haşmet Babaoğlu da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, sağlık emekçilerine destek için başlattığı kampanyaya alkışlarla katılanlara ‘Pislikler’ demiş ancak AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşinin o kampanyaya alkışla destek vermesinden sonra sosyal medya hesabını kapatmak zorunda kalmıştı.

Yandaş Haşmet Babaoğlu, direktifi beklemeyince hesabını kapatmak zorunda kaldı!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)