Son Dakika Haberler

İnce’den şık hareket! Canlı yayını terk etti

İnce’den şık hareket! Canlı yayını terk etti
Okunma : Yorum Yap

Muharrem İnce, sözü kesilerek Erdoğan’ın konuşmasına bağlanılan canlı yayını terk etti

Muharrem İnce, Haber Global’de katıldığı canlı yayını tepki göstererek terk etti.

Erdoğan’ın konuşmasına bağlanılarak konuşmasının kesilmesine tepki gösteren İnce, “Onun karşısında 2 sene önce rakip olmuş birisiyim ben. Ben gururumla kimseyle oynatmam” dedi.

Haber Global’de katıldığı Senem Toluay Ilgaz ile “Neden?” programının konuğu olan İnce, yayını terk etti. Kendi sözlerinin kesilip Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarının verilmesi nedeniyle yayını terk eden İnce şunları söyledi:

“Birincisinde “Okçular Vakfı’ndaki konuşmasını vermeyeceğiz” dediniz, verdiniz. İkincisinde, ben konuşuyorum burada. Otuz beş televizyon onu veriyor zaten. Üçüncüsünde benden habersiz tekrar acilen beni kesip ona bağlanıyorsunuz. Ben bir daha sizin yayınlarınıza katılmayacağım. Türkiye bu faşist düzenden kurtulacak. Otuz beş televizyonda Erdoğan konuşuyor, onun karşısında 2 yıl önce rakip olmuş birisiyim ben. Ben gururumla kimseyi oynatmam. Kendi kendinize devam edin arkadaşlar. Bu saygısızlıktır, Türkiye bunu hak etmiyor. Erdoğan’ın babasının malı değildir Türkiye Cumhuriyeti. Ben Erdoğan’dan korkmuyorum. Sözlerimi söyleyeceğim arenalar vardır, sokaklar vardır. Konuşsun otuz beş televizyonda, bir tanesinde de ben konuşayım. Niye kesiyorsunuz? Böyle olmaz. Erdoğan bu memleketin kurucusu değil, sahibi değil. Çağırıyorsanız buraya birisini konuşturacaksınız. Size söylemiyorum, patronlarınıza söylüyorum. Çağırmayın o zaman kardeşim, ben kimseye yalakalık yapamam. Ben sadece AK Parti’ye karşı değil, Cumhuriyet Halk Partisi’nde de demokrasi mücadelesi vermiş bir insanım. Türkiye’nin demokrasi mücadelesine ihtiyacı vardır. 16 milyon insan oy vermiş bana, bu insanlara saygısızlık olarak görüyorum.”


Muharrem İnce’nin stüdyoyu terk etmesinin ardından program reklam arası verdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)