Son Dakika Haberler

IŞİD tarafından oğlu yakılarak öldürülen askerin babası: 6 yıl oldu, bir tek Kılıçdaroğlu geldi

IŞİD tarafından oğlu yakılarak öldürülen askerin babası: 6 yıl oldu, bir tek Kılıçdaroğlu geldi
Okunma : Yorum Yap

IŞİD tarafından oğlu yakılarak öldürülen askerin babası: 6 yıl oldu, bir tek Kılıçdaroğlu geldi

Kılıçdaroğlu, IŞİD tarafından yakılarak öldürülen askerin ailesini ziyaret etti

Kılıçdaroğlu, AKP’nin üzerini örtmeye çalıştığı IŞİD’in yakarak katlettiği askerlerden Fethi Şahin’in babasını ziyaret etti. Baba, “Altı sene oldu, bir tek Kılıçdaroğlu geldi” dedi. Kılıçdaroğlu, “Oğlum davada maktül geçiyor, e-devlet’te sağ!” diyen babaya bu olayın üzerine gideceğinin sözünü verdi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, IŞİD tarafından altı yıl önce yakılarak öldürülen Fethi Şahin’in babası Mehmet Şahin’i ziyaret etti. Şahin, “Altı sene sonra devlet yetkilisi olarak biri geldi. Altı sene oldu yanma olayı. Ne devletin bir adamı, ne vali geldi. Ne milletvekili, ne kaymakam, ne belediye başkanı. Hiç kimse gelmedi” dedi.

Baba Mehmet Şahin, Halk TV yazarı İsmail Saymaz’a konuştu. Bir dönem AKP’nin encümeni olduğunu ancak şimdi İyi Parti’nin Cumra yönetiminde olduğunu söyleyen baba Şahin, “Çumra’da kaç sefer söyledim. Hiç ilgilenen olmadı. Oralı olmuyorlar. Bilgi vermiyorlar” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun Şahin Ailesini ziyaretinden bir kare

Oğluyla ilgili kendisine şimdiye kadar hiçbir şey söylenmediğini belirten baba Şahin, “Daha öldüğü belli değil. Gaziantep’teki davada maktül geçiyor, e-devlet’te sağ!” diyerek sitem etti.

“CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik, ‘Kılıçdaroğlu ziyarete gelecek’ dedi. ‘Gelsin’ dedim, başımın üstünde yeri var. Havaya uçtum sevincimden. Altı sene olmuş abi. Ne demek!” diyen baba Şahin, görüşmenin çok “tatlı” geçtiğini ifade etti.

“Gene gelecek helalleşmeye. Sözünü aldık. Çok memnun oldum. Sonsuz teşekkür ettim” diye konuşan Baba Şahin, CHP liderinin kendisine ümit verdiğini söyledi. Şahin, “Mecliste önerge vereceğiz dedi. Söz verdi, gitti. Yapacak inşallah” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)