Son Dakika Haberler

Işın Karaca ve Yeşim Salkım, Nihat Hatipoğlu’na patladı

Işın Karaca ve Yeşim Salkım, Nihat Hatipoğlu’na patladı
Okunma : Yorum Yap

Işın Karaca ve Yeşim Salkım, Nihat Hatipoğlu’na patladı…

Nihat Hatipoğlu’nun kıyamet alametleri içinde müzik aletlerinin kullanımının artmasını göstermesine Yeşim Salkım ve Işın Karaca’dan sert tepki geldi.

Ramazan’la beraber Nihat Hatipoğlu da ATV ekranlarında seyircilerinden gelen soruları cevaplayıp, program yapmaya başladı. Bir programında ise kıyamet alametlerinden bahsederken çalgıların yani enstrümanların çoğalmasını alametlerden biri olarak sıraladı.

Bunu gören Yeşim Salkım ve Işın Karaca ise Nihat Hatipoğlu’na tepki gösterdi. Salkım, sosyal medya hesabı üzerinden bir video yayınlayarak isyanını şu sözlerle dile getirdi: ”Dün Nihat Hatipoğlu’nun programında, müzik aletleri, bizim mesleğimizle alakalı şarkıcılıkla alakalı ileri geri birtakım konuşmalar geçmiş. İlahi okumak da bir müziktir, müzik türüdür. O da mı günah o zaman? Yani onda da sesinizle çıkartıyorsunuz.”

Karaca patladı

Işın Karaca da Nihat Hatipoğlu’nun sözlerine tepki gösterdi. Hatipoğlu’nun yayınında geçen “Çalgılar, enstrüman çeşitlerinin çoğalması kıyamet alametidir.” sözüne isyan eden Karaca, sosyal medya hesabından paylaştığı “Yani kısacası müzik yapmak günah öyle mi hocam? Sonra ben konuşunca tüh kaka öyle mi?” sözleriyle isyan etti.

Karaca’nın bu paylaşımı üzerine kendisini destekleyenler olurken tepki gösterenler de oldu.

Karaca, paylaştığı hikaye ile kendisini eleştirenlere şunları söyledi:

”Burası benim sayfam, düşünce özgürlüğüm var. Abartmıyorum 3000’e yakın sahte hesaptan hakaret içerikli mesajlar aldım bugün.

Hırsızlık, tecavüz, çocuk istismarı, hayvanlara cinsel işkence alamet belirtisi değil de çoğalan enstrümanlar kıyamet belirticisi ise biz sizinle hiç görüşmeyelim.”

(Medyaradar)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)