Son Dakika Haberler

Tarihe geçtiler: İşte Erdoğan’ın “kalite, kalifikasyon noktasında kendini ispatlayan” gençliği!

Tarihe geçtiler: İşte Erdoğan’ın “kalite, kalifikasyon noktasında kendini ispatlayan” gençliği!
Okunma : Yorum Yap

Tarihe geçtiler: İşte Erdoğan’ın “kalite, kalifikasyon noktasında kendini ispatlayan” gençliği!

Erdoğan’ın, katıldığı bir programda üniversite mezunlarının işsizliğinden yakınan gence “Kalite, kalifikasyon noktasında kendini ispatlıyorsa bir genç, iş bulur” ifadelerini kullanması sonrasında gözler skandalları patlak veren AKP gençliğine çevrildi. Kokain içerken görüntüleri ortaya çıkan AKP Genel Merkez çalışanı Kürşat Ayvatoğlu üzerinden tartışmalar henüz soğumuşken şimdi de Thodex üzerinden 2 milyar dolarlık vurgunla yurt dışına kaçan Faruk Fatih Özer konuşuluyor.

“KOKAİNCİ AYVATOĞLU’NUN KALİTESİ VE KALİFİKASYONU VAR MIYDI?”

Milli Gazete’ye konuşan İstanbul Üniversitesi mezunu A.A, lise mezunu bile olmayan kokain çekerken görüntüleri ortaya çıkan AKP Genel Merkez çalışan Kürşat Ayvatoğlu’nun genç yaşta araba koleksiyonuna sahip olması ve banka hesaplarında ise devasa paralarının olması üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki gösterdi.

Adının açıklanmasını istemeyen üniversiteli genç A.A, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepkisini “AKP Genel Merkez çalışanı kokainci Kürşat Ayvatoğlu hangi kalifikasyon ve kaliteyi ispatladı da genç yaşında büyük bir servete sahip oldu?” şeklindeki soruyla ifade etti. A.A, yurt dışına çıkmak istediğini ve gerekirse çöpçülük yapacağını söyledi.

THODEX’İN ‘LİSE TERK’ KURUCUSU!

Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer, 2 milyar dolarla yurt dışına kaçtı. Türkiye’nin bugüne kadarki en büyük vurgununa imza atan Özer’in lise 2’den terk olduğu ortaya çıktı.

MHP Milletvekili Saffet Sancaklı’nın oğlu Mert Sancaklı ile iş ortağı olan Faruk Fatih Özer’in Dışışleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile de fotoğrafları çıktı. Ancak iki bakan da Özer’i tanımadıklarını söyledi.

Özer, “lise 2’yi bitirdikten sonra, bir memur çocuğu olarak 24 yaşında kurduğu üç şirketle 3 yılda, 5 kıtada 700 binden fazla kullanıcıya hizmet verdiğini, şerefli bir insan olarak tanındığını” söyledi. Hangi kalifikasyonla bunları başardığı merak edilen Özer, “Thodex’te varlığı bulunanların TRY bakiyelerinin birkaç gün içinde üyelerin vereceği IBAN hesaplarına yatırılmaya başlanacağını” garanti etti. Bu açıklamalardan sonra olayın nasıl ilerleyeceği merak konusu.

DİLİNDE DUASIYLA TOSUNCUK!

Thodex olayından sonra Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın tekrar gündeme geldi. Dolandırdığı kişilerden aldığı 500 milyon lira ile ortadan kaybolan ve halen firari olan Mehmet Aydın ve abisi Fatih Aydın, kırmızı bülten ile dünyanın dört bir yanında aranıyor. Açılan davalar sonucunda Mehmet Aydın için, 4 ayrı suçtan toplamda 75 bin 260 yıl hapis cezası istendi. Ara ara eski eşi ile teknelerde görüntülenen Mehmet Aydın, aldığı paralar ile olduka lüks bir hayat yaşıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)