Son Dakika Haberler

İyi Partili Belediye Başkanı’nın sözlerine Akşener yanıt verdi

İyi Partili Belediye Başkanı’nın sözlerine Akşener yanıt verdi
Okunma : Yorum Yap

İyi Partili Belediye Başkanı’nın “TKP’ye geçeriz AK Parti’ye geçmeyiz” sözlerine Akşener’den yanıt geldi


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Partili Yozgat Yenifakıllı Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Yalçın’ın, “Bazı vatandaşlar bize gelip AKP’ye geçecek misiniz? diye soruyor. Ben de onlara diyorum ki TKP’ye geçeriz AK Parti’ye geçmeyiz” sözlerine, Akşener “kesinlikle” diye destek verdi.

Yeniçağ’da yer alan habere göre; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yurt gezileri kapsamında sabah saatlerinde Kayseri’ye hareket etti. Kayseri ziyareti öncesi Yozgat Yenifakıllı Belediye Başkanı Soner Yalçın’ı ziyaret eden Akşener, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

İYİ Partili Belediye Başkanı Yalçın, “Bazı vatandaşlar bize gelip AKP’ye geçecek misiniz? diye soruyor. Ben de onlara diyorum ki TKP’ye geçeriz AK Parti’ye geçmeyiz diye cevap veriyorum” dedi.

“BÖYLE BİR ŞEY KESİNLİKLE YOKTUR”


Bu ifadelerin üzerine İYİ Parti lideri Akşener’, Yalçın’a “Ben de alıştım artık, siniri bozulan kaş göz işareti yapıyor, böyle bir sistem bu. Bu parti kurulduğundan bu yana ben yaşadım. Sizler de yaşayacaksınız. Dolayısıyla böyle bir şey yok ben kendi adıma da söyleyebilirim böyle bir şey yok. Kesinlikle yoktur.” diyerek destek verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)