Son Dakika Haberler

Bunu da araştır Bahçeli, bakalım ‘kasıt’ var mı: Kadınlar Günü’nde Demirtaş ve annesine cinsiyetçi saldırı

Bunu da araştır Bahçeli, bakalım ‘kasıt’ var mı: Kadınlar Günü’nde Demirtaş ve annesine cinsiyetçi saldırı
Okunma : Yorum Yap

Bunu da araştır Bahçeli, bakalım ‘kasıt’ var mı: Kadınlar Günü’nde Demirtaş ve annesine cinsiyetçi saldırı…

-Arkasına bayrağı alan kadınlara saldırıyor!

“Serdar Saraç” adlı sosyal medya kullanıcısı Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, Selahattin Demirtaş ve annesiyle ilgili mide bulandıran bir istekte bulundu.

Saraç, Erdoğan’a seslenerek “Demirtaş’ın annesiyle düğün yapacağını ve gerdekte Demirtaş’ın olmasını istediğini” söyleyerek Demirtaş’ın bir günlüğüne hapisten çıkarılması için istekte bulundu.

“Gömeceğiz”

HDP Milletvekili Huda Kaya, paylaşıma “Bu tecavüzcü canileri, güç aldıkları sahipleri ve zihniyetleriyle beraber tarihin çöplüğüne gömmek bütün kadınların boynunun borcudur.
#Gömeceğiz” sözleriyle tepki gösterdi.

Sosyal medyada “#SerdarSaraçTutuklansın” eylemi başladı.

Bahçeli’ye ve İçişleri Bakanlığı’na seslendiler

Aydın’da 92 yaşındaki kadına tecavüz ettiği ve öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan katil zanlısının elindeki “3 hilal” dövmesinin kameralara yansıması nedeniyle Bahçeli bunun araştırılmasını istemiş ve İçişleri Bakanlığı müfettiş atayarak bu fotoğrafta bir kasıt olup olmadığını araştırmaya başlamıştı.

Sosyal medya kullanıcıları, arkasına bayrak asarak Demirtaş ve annesine saldıran bu barbarla ilgili Bahçeli’ye ve İçişleri Bakanlığı’na seslendi. Sosyal medya kullanıcıları, “Bunda da kasıt var mı Bahçeli” diye sordu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink