Son Dakika Haberler

Kılıçdaroğlu, hakkındaki fezleke nedeniyle Erdoğan’a meydan okudu!

Kılıçdaroğlu, hakkındaki fezleke nedeniyle Erdoğan’a meydan okudu!
Okunma : Yorum Yap

Kılıçdaroğlu, hakkındaki fezleke nedeniyle Erdoğan’a meydan okudu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında düzenlenen fezlekeyle ilgili Erdoğan’a meydan okudu. Kılıçdaroğlu, “Şehit cenazesinde öldürmeye kalktılar, yine de bu ülkede yaşanmaz demedim. Senin iktidarın bana ve aileme yaşanmadık ne bıraktınız ki, senden zerre kadar çekineyim? Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hakkındaki fezlekenin TBMM’ye gönderilmesini  değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu, mesajında şunları söyledi:

“Sevgili halkım, dostlarım, yol arkadaşlarım ve sevgili gençler… Biliyorsunuz hakkımda düzenledikleri fezlekeyi TBMM’ye hafta içinde gönderdiler. Hapse atmak istiyorlar beni. Bilmenizi istiyorlar bunu. Çünkü, korkmanızı istiyorlar. Sakın ha. Korkmayın gençler. Sakın umudunuzu kaybetmeyin. Daha güzel Türkiye’ye çok çok yakınsınız. Bunu bilin.

“BU ÜLKEDE YAŞANMAZ DEMEDİM”

Sevgili gençler, bir taneniz bile bu tehditler nedeniyle ‘artık bu ülkede yaşanmaz’ derse, varsa bir hakkım helal etmem. Bilesiniz. Bakın gençler, önüme mermi attırdılar ‘Bu ülkede yaşanmaz’ demedim. Şehit cenazesinde öldürmek istediler beni. Demedim ben bu lafı. Bulunduğum evi ‘ateşe verin’ diye bağırıyordu, iktidarın provokatörleri. Ben o lafı içimden dahi geçirmedim. Bulunduğum konvoya silahlı saldırı yapıldı. Her türlü iftirayı, her türlü algıyı, pisliği son 10 senede yaptılar. Bana ve aileme tüm bunları yaşattılar. Bir kere bile demedim. Bu ülkede yaşanır. Bu ülkede çok güzel yaşanacak gençler.

Sana gelince Erdoğan, sana iki çift lafım var. Sen bana ne yapabilirsin? Sen ve senin avanelerin ban ne yapmadınız ki? Bundan sonra yapacaklarından korkalım. Senin iktidarın bana ve aileme yaşanmadık ne bıraktınız ki, senden zerre kadar çekineyim?

Erdoğan, senin bu dünyada çoktan unuttuğun şeyi hatırlatayım sana. ‘Bu can, emanet bu bedene, sonunda sararlar kefene.’ Kılıçdaroğlu, bu kadar fanidir bu dünyada. Şimdi durma. Hemen kaldıralım dokunulmazlığımı. Birlikte yapalım. Senin gücün bana yeter mi sanıyorsun? Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Hadi oradan.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink