Son Dakika Haberler

Kılıçdaroğlu’dan Erdoğan’a yanıt: Sen batırdın, biz koştuk. O kadar gönlün fakir ki; sahip olduğun tek şey kibrin

Kılıçdaroğlu’dan Erdoğan’a yanıt: Sen batırdın, biz koştuk. O kadar gönlün fakir ki; sahip olduğun tek şey kibrin
Okunma : Yorum Yap

Kılıçdaroğlu’dan Erdoğan’ın “siz doyurun” çıkışına yanıt: “Sen batırdın, biz koştuk. O kadar gönlün fakir ki; sahip olduğun tek şey sarayların, paraların ve kibrin”…

Erdoğan bugün partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada muhalefetin ekonomik krizle ilgili eleştirilerine tepki göstererek “kimsenin aç olmadığını ve bunun nankörlük olduğunu” söylemişti. Erdoğan muhalefete seslenerek “Millet açsa onları da siz doyuruverin” demişti.

Erdoğan’a Meral Akşener’in ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu, “Erdoğan ‘Millet açsa onları da siz doyuruverin’ demiş. Yapıyoruz zaten. Pandemide CHP’li belediyeler yaklaşık 2 milyar 250 milyon TL destekle fakir fukaranın yanında oldu. Sen batırdın, biz koştuk. O kadar gönlün fakir ki; sahip olduğun tek şey sarayların, paraların ve kibrin.” dedi.

Kılıçdaroğlu, AKP’li makul ailelere çağrıda bulunarak “vatana karşı sorumluluklarını hatırlattı. Kılıçdaroğlu, “AK Partili makul anne babalara, dürüst insanlara çağrımdır; artık bu düzene veda etme zamanınız gelmiştir. Vatanınıza karşı sorumluluğunuz budur.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)