Son Dakika Haberler

Kılıçdaroğlu’na hakaret eden çocuğun dayısı: Doğru bulmuyorum

Kılıçdaroğlu’na hakaret eden çocuğun dayısı: Doğru bulmuyorum
Okunma : Yorum Yap

Kılıçdaroğlu’na hakaret ederken mikrofon uzatılan çocuğun dayısı konuştu: Doğru bulmuyorum

Sahnede Kılıçdaroğlu’na hakaret ettirilen çocuğun Bakan Soylu’nun tanıdığı olduğu ortaya çıktı. Çocuğun Meclis’te memur olarak çalışan dayısı Kemalettin Aydın “Ben bir tarafım. Ancak bir kişiye hakaret etmeyi doğru bulmuyorum” diye konuştu.

Erdoğan’ın Trabzon’da Kılıçdaroğlu’na hakaret ettirmek için mikrofon uzattığı çocuğun dayısı Kemalettin Aydın, “Ben bir tarafım. Ancak bir kişiye hakaret etmeyi doğru bulmuyorum” diye konuştu.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’da sahneye çıkarttığı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret ettirmek için mikrofon uzattığı çocuğun TBMM’de memur olarak çalışan dayısı Kemalettin Aydın, “Ben bir tarafım. Bunu herkes bilir. Ancak bir kişiye hakaret etmeyi doğru bulmuyorum” dedi.

Halk TV’den Seyhan Avşar’ın haberine göre dayı Kemalettin Aydın, yeğeninin kürsüye çıkması nedeniyle üzgün olduğunu belirterek, “Ben bir tarafım evet. Ama beni tanıyanlar bilir. Kimseye saygısızlık asla yapmam. Doğru da bulmam” dedi.

“VAAT EDİLEN BİR ŞEY YOK”

Yeğenin kürsüdeki konuşmasının ardından sosyal medyadan Erdoğan ile çekilen fotoğrafını, “Yarından itibaren babam gelecek. Çok şükür babamı çıkaracaklar” şeklinde bir yazı ile paylaşmasına ilişkin de konuşan Aydın, “Çocuğun babası hükümlü. Adam yaralamaktan içeride. 11 yıldır içeride. Yakın tarihte de çıkamaz. Baba düşkünü bir çocuk. Çocuğa vaat edilen bir şey yok” diye konuştu.

Aydın, “Sizi ve kız kardeşinizi Trabzon Milletvekili Salih Cora’nın işe aldığı iddia ediliyor doğru mu?” sorusunu ise “Yalan. Anne 6-7 yıldır aynı işte çalışıyor. Ben bugüne kadar çok sayıda CHP’li işe aldırdım. Taraf olduğum için burada değilim” ifadeleriyle yanıt verdi.

BABA 6 SUÇTAN SABIKALI

Çocuğun babası Bülent Gürsoy’un bir silahla yaralama olayına karıştığı, bir kişiye hedef almasına karşın seken kurşunların 6 kişiye isabet etmesi her kişi için ayrı ayrı ceza aldığı öğrenildi. Ayrıca babanın 6 suçtan sabıkalı olduğu, dosyalarına ise AKP Milletvekili Salih Cora’nın sahibi olduğu hukuk ofisinin baktığı bilgisi edinildi.

Erdoğan’ın Trabzon mitinginde mikrofon uzattığı küçük çocuk, Kılıçdaroğlu’na “hain” demişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink