Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

Kılıçdaroğlu’nun ‘Yanımda mısınız’ sorusuna CHP’lilerden destek geldi: Her koşulda…

Kılıçdaroğlu’nun ‘Yanımda mısınız’ sorusuna CHP’lilerden destek geldi: Her koşulda…
Okunma : Yorum Yap

Kılıçdaroğlu’nun ‘Artık karar verin’ çağrısına CHP’lilerden art arda destek geldi: Her koşulda…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisine yönelik “Siz gerçekten benimle misiniz? Artık karar verin” şeklindeki mesajından sonra CHP’lilerden arka arkaya destek mesajı geldi. Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Tunç Soyer ve Tanju Özcan, Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını açıkladılar.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Siz gerçekten benimle misiniz? Artık karar verin” açıklamasına CHP’lilerden destek geldi.

Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grubu’nun İzmir’de düzenlediği 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nda partisine dikkati çeken bir mesaj verdi. Kılıçdaroğlu açıklamasında, “Şunu da artık bilmek zorundayım. Siz gerçekten benimle misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum” dedi.

“Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz? Benimleyseniz artık benimle olduğunuzu hissetmek istiyorum. Sırtımı size yaslayacağımı bilmek istiyorum” ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarına ilk destek İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun geldi. Twitter hesabından açıklama yapan İmamoğlu, “Her koşulda Sayın Genel Başkanımızın #yanındayım” ifadelerini kullandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu’nu etiketleyerek, “Adil yarınlar, huzurlu bir gelecek için her zaman yanınızdayım” dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer “Umut, barış ve adalet dolu bir Türkiye için Genel Başkanımız @kilicdarogluk’nun #yanındayım” ifadelerini kullandı. Adana Büyükşehir Belediye Başkan Zeydan Karalar “Sayın Genel Başkanım, hep yanındaydık, her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. @kilicdarogluk #yanındayım” derken Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise “Adil yarınlar, huzurlu bir gelecek için her zaman yanınızdayım. @kilicdarogluk” dedi.

Kılıçdaroğlu’na destek açıklamalarının bazıları şöyle:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)