Son Dakika Haberler

Küçük Memeli Kadın Olmak Zorunluluk Değil!

Küçük Memeli Kadın Olmak Zorunluluk Değil!
Okunma : Yorum Yap

Küçük Memeli Kadın Olmak Zorunluluk Değil!

Dr. Leyla Arvas, meme büyütme prosedürünü daha güvenli hale getirmek ve daha konforlu bir iyileşme sürecine sahip olmak için uyguladığı teknikleri sizler için detaylandırdı.

Nasıl göründüğünün bir kadının ruhu üzerinde derin bir etkisi vardır ve bu tatmin olmadan, hak ettiğiniz hedeflere kolay ulaşamazsınız. İstanbul’da meme büyütme ameliyatı geçiren kadınlar, öz saygılarında en üst seviyelere kadar bir artış yaşadıklarını belirtiyorlar.

HIZLI İYİLEŞME!

Büyük olasılıkla İstanbul’da gerçekleşecek olan meme büyütme ameliyatınızdan sonra iyileşmek ve olabildiğince çabuk normal hayatınıza geri dönmek isteyeceksiniz. Bu yüzden hızlı iyileşme sağlayabilecek bir bakım yolu uygulanıyor.

Kansız meme büyütme ve drenajsız iyileşme için;

● Vücudunuzu ameliyat başlamadan önce hazırlamak için detaylı konsültasyon uygulanır.
● Ameliyat sonrası bulantı ve kusmayı azaltmak için güçlü ağrı kesici ilaçların kullanımını en aza indiriliyor.
● Anestezi altında geçirdiğiniz zaman en aza indirerek, kullanımıyla ilişkili iyileşme sorunlarını (örneğin bulantı ve / veya kusma) azalıyor.
● Ameliyat titizlikle gerçekleştiriliyor. Bu sayede daha az doku travmasına, iltihaplanmaya ve kanamaya yol açar ve ayrıca özellikle kapsül kontraktürü olmak üzere ağrı ve komplikasyonları azaltmış olur.
● Boyutsal planlama ile orantılı olarak implantları Dr. Leyla Arvas ile İstanbuldaki muayenehanesinde dikkatlice seçiliyor.
● Tıbbi cihazların (drenaj tüpleri veya ağrı pompaları gibi) kullanımı minimuma indiriliyor.
● Hastanın ameliyat sonrası iyileşme rejimini dikkatle takip ediyoruz.

MEME BÜYÜTME AMELİYATI NEDİR?

Meme büyütme, göğüslerinizin hacmini ve şeklini artırmak için yumuşak meme dokusunun altına protezlerin yerleştirilmesini içeren cerrahi bir işlemdir. Meme büyütme, kişisel vücut imajınızı iyileştirebilir, meme boyutunda veya şeklindeki düzensizliğin giderilmesine yardımcı olabilir ve doğum, emzirme, önemli miktarda kilo kaybı, genetik faktörler veya yaşlanmanın neden olduğu negatif etkileri tamamen pozitife çevirebilir.

Op. Dr. Leyla Arvas, meme büyütmede “herkese uyan tek beden” yaklaşımına inanmıyor. Her hastaya, kendi özel durumları için mümkün olan en iyi sonucu sağlamak üzere benzersiz bir birey olarak davranılır. Oldukça tatmin edici bir sonuç elde etmek için, en doğal görünen meme protezleri sayesinde boyutsal göğüs büyütme olarak bilinen sofistike bir teknik kullanılır.

Meme Büyütme Ameliyatının Avantajları!

· Daha seksi ve daha çekici hissedin.
· Her zaman giymek istediğiniz kıyafetleri giymenin keyfini çıkarın ve destekli sütyen olmadan içlerinde harika göründüğünüzü bilin.
· Plajda dikkatleri üzerinize toplayın.
· Daha kadınsı görünün veya kaybettiğiniz kadınlığınızı geri kazanın.
· Göğüslerinizin asimetrisinden utanmayın.
· Hamilelik ve emzirme sırasında kaybedilen hacmi geri kazanın.
· Kendinizi harika hissedebileceğiniz bir vücuda sahip olun.
Ameliyatın neleri içerdiği konusunda bilgi sahibi olmanız ve meme büyütmenin sizin için neler değiştireceği konusunda gerçekçi beklentilerinizin olması da önemlidir.

MEME BÜYÜTME AMELİYATINA UYGUN BİR ADAY MISINIZ?

Meme büyütme ameliyatı için en iyi aday oldukça zinde ve sağlıklı olmalıdır. Bu temel fiziksel gereksinimleri karşılamak, vücudunuzun bu ameliyatı kaldırabilmesini ve sonrasında hızla iyileşmenizi sağlar. Yakın zamanda doğum yaptıysanız, göğüslerin bebek sonrası boyutuna ve şekline tam oturması için konsültasyondan en az 1-2 ay önce emzirmeyi bitirmelisiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)