Son Dakika Haberler

Kuma olmayı reddeden kadını uçurumdan atıp başını taşla ezerek öldürdüler

Kuma olmayı reddeden kadını uçurumdan atıp başını taşla ezerek öldürdüler
Okunma : Yorum Yap

Kan donduran olay!

Kuma olmayı reddeden kadını uçurumdan atıp ölmediğini anlayınca başını taşla ezerek öldürdüler...

Adana Pozantı’da bugün bir kadının daha erkek cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı. Zeliha Armağan isimli 23 yaşındaki genç kadın, kuma olmayı kabul etmediği için uçurumdan atıldı ve başı ezilerek öldürüldü. Zeliha Armağan’ı kendisine kuma almak isteyen zanlının cinayeti işledikten sonra Suriye’ye kaçmak isterken yakalandığı öğrenildi.

Adana’nın Pozantı ilçesinde O.Ç. isimli erkek kendisine kuma olmayı kabul etmeyen Zeliha Armağan’ı (23) önce uçurumdan attı, ardından başını taşla ezerek öldürdü. Katil zanlısı Suriye’ye kaçmak isterken yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’da yaşayan ve evli olan O.Ç., Zeliha Armağan (23) ile evlenmek istedi. O.Ç.’nin teklifini reddeden Zeliha Armağan, İzmir’e akrabalarının yanına kaçtı. Bu durumu öğrenen O.Ç., kayınbabası H.Ç. ile İzmir’e giderek Armağan’ı ikna etmeye çalıştı. Zeliha Armağan’ı yanlarına alan O.Ç.ve H.Ç. Şanlıurfa’ya gitmek üzere yola çıktı. O.Ç. Adana’nın Pozantı ilçesinde Vali Çeşmesi mevkisinde otomobili durdurdu ve Zeliha Armağan’ı burada uçurumdan aşağı attı. Armağan’ın ölmediğini fark eden O.Ç., Armağan’ın başını taşla ezerek öldürdü. Daha sonra da zanlılar olay yerinden ayrıldı.

Bir süre sonra M.Ç. isimli kişi Şanlıurfa’da polis merkezine giderek akrabası O.Ç.’nin Zeliha Armağan’ı öldürdüğünü ileri sürdü. Polis, Adana polisi ile irtibata geçti. M.Ç.’nin verdiği adreste ve O.Ç.’nin otomobilinin Plaka Tanıma Sistemi kayıtlarından yapılan aramalarda Armağan’ın cesedi bulundu. Polis zanlıları bulmak için çalışma başlattı. Kadının cesedi ise otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Adana polisi kısa sürede zanlıların Şanlıurfa’da olduğunu ve Suriye’ye kaçma planı yaptıklarını saptadı. Polis daha sonra da iki zanlıyı yakaladı.

Avrupaforum

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)