Son Dakika Haberler

Levent Gültekin: Erdoğan’ın enstrüman yakan Taliban’dan ne farkı var?

Okunma : Yorum Yap

Levent Gültekin: Erdoğan’ın enstrüman yakan Taliban’dan ne farkı var?

Levent Gültekin, Murat Sabuncu ile birlikte yaptığı ‘İki Yorum’ programında Sanatçı Sezen Aksu’yu hedef alan Erdoğan’a tepki gösterdi. Erdoğan bugün camide eline mikrofon alarak Sezen Aksu’yu “Dilini koparırız” diye tehdit etmişti.

Gültekin, “Erdoğan’ın bilmesi gereken bir şey var; Erdoğan Taliban’ın lideri değil!” sözleriyle Erdoğan’ın ifadelerine tepki gösterdi.

Gültekin, “Afganistan’da müzisyenin enstrümanını yakan Taliban ile Caminin mimberine çıkıp Sezen Aksu’nun dilini koparmaktan söz eden Erdoğan arasında ne fark var? Erdoğan’ın bilmesi gereken bir şey var; Erdoğan Taliban’ın lideri değil!” dedi.

Söz konusu görüntüler için TIKLAYIN

Ne olmuştu?

Aksu, 2017 yılında çıkardığı ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısıyla gündem olmuş ve şarkıda geçen, “Binmişiz bir alamete. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri nedeniyle iktidara yakın çevreler tarafından sosyal medyada hedef alınmıştı.

Diyanet, sanatçı hakkında açıklama yaparak tepki gösterdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise “Serçeysen serçeliğini bil, kuzgunluğa heves etme” sözleriyle Aksu’ya tepkisini dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink