Son Dakika Haberler

Levent Gültekin, Sevda Noyan’ın neden tutuklanmadığını açıkladı

Levent Gültekin, Sevda Noyan’ın neden tutuklanmadığını açıkladı
Okunma : Yorum Yap

Levent Gültekin, Sevda Noyan’ın neden tutuklanmadığını açıkladı

Daha önce FETÖ lideri Gülen’e yönelik övgü dolu sözleri ve hayranlığı olduğu, aynı zamanda İtalya vatandaşı olduğu ortaya çıkan ve bu nedenle hesabını kilitleyen provokatör Sevda Noyan’ın neden tutuklanmadığını gazeteci Levent Gültekin açıkladı. Noyan, katıldığı canlı yayında muhalifleri tehdit ederek ‘ölüm listesinin’ olduğunu itiraf etmişti.

Ülke TV’nin canlı yayınında elinde ölüm listesi olduğunu ve ailesinin en az 50 kişi götüreceğini söyleyerek tehditler savuran Sevda Noyan ve canlı yayında bu sözlere destek veren Esra Elönü hakkında üç gündür hukuki işlem yapılmadı. Canlı yayında alenen işlenen suçlara yönelik hiçbir hukuki işlem yapılmaması sosyal medyada vatandaşı isyan ettirdi. Gazeteci Levent Gültekin ise Sevda Noyan’a neden soruşturma açılmadığını açıkladı.

ÖLÜM LİSTELERİNE GÖZ YUMAN BİR İKTİDAR VAR!

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Levent Gültekin, “Öldürmek için komşularının listesini yapan İtalya vatandaşı kadınla ilgili yargı bir adım atmadı değil mi? Bu durum iktidarın o konuşmayı zımnen onayladığı anlamına gelir. Ölüm listelerine göz yuman bir iktidar var” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)