Son Dakika Haberler

Gözdağı mı? Mansur Yavaş’ı suçlayan CHP’li Sinan Aygün, Sedat Peker’le kol kola!

Gözdağı mı? Mansur Yavaş’ı suçlayan CHP’li Sinan Aygün, Sedat Peker’le kol kola!
Okunma : Yorum Yap

Gözdağı mı? Mansur Yavaş’ı suçlayan CHP’li Sinan Aygün, Sedat Peker’le kol kola ortaya çıktı!

Mansur Yavaş ile TOGO kuleleri nedeniyle karşı karşıya gelen Sinan Aygün, suç örgütü lideri Sedat Peker ile görüntülendi.

Eski CHP milletvekili ve eski ATO Başkanı Sinan Aygün, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ile CHP’li 3 belediye meclis üyesi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Sinan Aygün’ün organize suç örgütü lideri Sedat Peker’le görüntüleri ortaya çıktı.

Rüşvet iddialarıyla ilgili görüntü ve kayıtları ‘gizlilik kararı’ sebebiyle kamuoyuyla paylaşamadığını ifade eden Aygün, “Delilleri teslim etmedim. Onunla (deliller) ilgili, kamuoyuna vermemem konusunda bana uyarı geldi. Savcılığa elimde görüntüler olduğunu söyledim zaten. Savcılığa teslim edeceğim. Ancak şu an onları açıklamam yanlış” demişti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş rüşvet iddiaları hakkında belgeleri olduğunu söylemişti.

Mansur Yavaş’ı rüşvet almakla suçlayan, FETÖ’cülerle iş yapan ve Melih Gökçek ile yakın ilişkisi olduğu bilinen CHP’li Sinan Aygün, Sedat Peker’le kol kola kameraların karşısına çıktı. Bu görüntüler, Mansur Yavaş’a gözdağı olarak yorumlandı.

Eski ATO Başkanı ve eski CHP Milletvekili Sinan Aygün rüşvet iddialarıyla ilgili suç duyurusunda bulunurken, sosyal medyada organize suç örgütü lideri Sedat Peker’le görüntüleri ortaya çıktı. Bir plazanın çıkış kapısında yansıyan görüntülerde Sinan Aygün ve Sedat Peker’in birlikte kol kola yürümesi dikkat çekti.

Mansur Yavaş’tan CHP’li Sinan Aygün’e: Cumhuriyet savcılarına suç duyurusunda bulunuyorum

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi: