Son Dakika Haberler

Marshall Kulaklık İle Müziğin Dinlemenin Keyfi

Marshall Kulaklık İle Müziğin Dinlemenin Keyfi
Okunma : Yorum Yap

Marshall Kulaklık İle Müziğin Dinlemenin Keyfi

Marshall ve kulaklık bir arada değerlendirildiğinde henüz yeni modeller çerçevesinde ilerleme kaydetmesine rağmen ses tecrübesi açısından düşünüldüğünde son derece üstündür. Marshall marka olarak müzikle ve gitarla ilgilenenler için bilinen bir durumdur ki; özellikle sert ses istendiğinde tek tercih halindedir. Bu özelliğini şimdi günümüzde kulaklıklarda kullanmaya başlamışlardır.

Marshall Kulaklık Özellikleri Nelerdir?

Kulaklık kullanımı esnasında bilindiği üzere kulaklara baskı yapan kulaklıklar büyük sıkıntıdır. Ancak konu Marshall kulaklık olunca böyle bir sıkıntı söz konusu değildir. Kullanımı son derece rahattır, saatlerce kullanılsa dahi yokmuş hissi yaşanır. Renk genelde siyahtır. Fiyat olarak ucuz bir kulaklık değildir ancak müzik dinleme söz konusu olduğunda bu fiyata değer ifadesi rahatlıkla kullanılabilir. Teknik olarak değerlendirmeler dikkate alındığında frekans aralığının 20 Hz-20 Khz arasında olduğu , basıncının da 12 db olduğu söylenmelidir. Bir kulaklığın kalite kavramı son derece önemli bir detaydır. 30 saatlik bir pil ömrüne sahiptir. Kulaklık üzerinde çalma durdurma gibi fonksiyonlar vardır. Aynı zamanda da gelen çağrıları cevaplama ya da engelleme özelliği vardır.

Kulaklık son derece rahattır bu yüzden de saatlerce kullanım olsa dahi sıkıntı yaratmaz. Yani günlük hayatları müzikle dopdolu olanlar için son derece uygundur. Bir kulaklık kaliteli olmalıdır ki bu da kullanılan malzemeden kaynaklıdır. Marshall kulaklık gövde malzemesini de oldukça sağlam olduğundan zarar görme olasılığı azdır. Ses konusunda son derece başarılıdır. Ve sanki canlı bir müzik aleti gibi o bass sesi algılanırcasına keyif alınır. Basslar ve tizler son derece gelişmiş bir vaziyette geliştirilmiş özelliktedir. Marshall kulaklık hakkında https://www.desibela.com/marshall-kulakliklar adresinden ayrıca detaylı bilgi alabilir ve bu keyfi doyasıya yaşamak isteyenler de satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)