Son Dakika Haberler

“Melih Bulu’nun istifası kabul edildi”

“Melih Bulu’nun istifası kabul edildi”
Okunma : Yorum Yap

“Melih Bulu’nun istifası kabul edildi” iddiasına Bulu’dan yalanlama…


Gazeteci Ali Tarakçı, AKP Milletvekili aday adayı ve Boğaziçi Üniversitesi kayyum rektörü Melih Bulu’nun, rektörlükten istifa ettiğini ve Boğaziçili öğrencilerin direnişi kazandığını iddia etti.

Bulu bu iddialarını yalanlayarak “Peki bundan şeyin haberi var mı? Mesela benim” yanıtını verirken iddia sahibi, iddiasını sürdürerek Bulu’nun istifasının kabul edildiğini de söyledi.

Cumhurbaşkanlığı kararıyla Boğaziçi Üniversitesi’nin rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Melih Bulu, rektörlükten istifa ettiği iddialarına cevap verdi.

Gazeteci Ali Tarakçı’nın Twitter hesabından Gerçek Gazete’nin ‘Melih dayanamadı’ başlıklı haberini alıntılayarak yaptığı “Boğaziçi öğrencileri kazandı. Melih Bulu dayanamadı istifa etti” paylaşımına Melih Bulu yanıt verdi. Bulu yanıtında “Peki bundan şeyin haberi var mı? Mesela benim” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Ali Tarakçı iddialarını bir adım ileri götürdü. Tarakçı, Melih Bulu’nun yanıtını alıntılayarak Bulu’nun istifasının kabul edildiğini ileri sürdü.

Tarakçı, “@melihbulu’nun şeyinin istifadan haberi yokmuş. şeyinizin haberi olmaması normal, 3 dk da erdoğan’a ne dediniz. bugün fatmabetülsayan yerinizle ilgili dekan çalışma arkadaşınızla görüştü. yerinizi isteyen rektöryardımcısından da haberiniz yok. istifanız kabul edildi, bilesiniz.” dedi.YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)