Son Dakika Haberler

Mengü’den yobaz Afgan’a yanıt: Tam da kadınlar istiyorsa memelerini açabildiği için buradasın

Mengü’den yobaz Afgan’a yanıt: Tam da kadınlar istiyorsa memelerini açabildiği için buradasın
Okunma : Yorum Yap

NEVŞİN MENGÜ’DEN YOBAZ AFGAN’A YANIT: TAM DA KADINLAR İSTİYORSA MEMELERİNİ AÇABİLDİKLERİ İÇİN BURADASIN. YOKSA SUUDİ ARABİTAN’A DA GİDEBİLİRDİN!

Kendisini gazeteci olarak tanıtan yobaz, Afgan Sunatullah Saadat adlı kişi, Türkiye’de Talibancılık yapmaya kalkınca tepkiler büyüdü. Sözde Tanju Özcan’ın göçmenlere yaklaşımını eleştiren ‘gazeteci’,  Türklere hakaret ederken Türkiyeli kadınları ahlaksız olarak suçladı.

Afgan gazeteci Sunatullah Saadat, “bizim ülkemiz savaşla yozlaştı, sizin de kültürle yozlaşmış. O kadar cami var, kaç kişi gidiyor camiye? 5 TL için kadınlarınız memelerini açıyor” demişti.

Gazeteci Nevşin Mengü, Youtube kanalındaki programda konuyu değerlendirerek, o gazeteciye yanıt verdi. Mengü, “Tam da kadınlar istiyorsa memelerini açabildiği için buradasın, yoksa Suudi Arabistan’a da gidebilirdin değil mi?” dedi.

Mengü, nüfusunun çoğu Müslüman olan ülkeler arasında hala bir şekilde demokrasi işleyebildiği için Türkiye’nin diğer Müslüman ülkelerden ayrıştığını belirterek “Onun için nüfusunun çoğu Müslüman olan ülkelerden kaçanlar Türkiye’ye gelmeyi tercih ediyor. Yoksa Sunatullah Bey, Suudi Arabistan’a da gidebilirdi, sığınabilirdi çok istiyorsa. Taliban’dan kaçmış, ülkesinin koşullarından kaçmış. Suudi Arabistan’a gidebilir mesela. Orda açık kıyafet giyenlere türlü cezalar mevcut!” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink