Son Dakika Haberler

‘Mesajınızı aldım’ diyerek istifa eden hekim: Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü’nden tehdit alıyorum

‘Mesajınızı aldım’ diyerek istifa eden hekim: Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü’nden tehdit alıyorum
Okunma : Yorum Yap

‘Mesajınızı aldım’ diyerek istifa eden hekim: Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden tehdit telefonları alıyorum

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kamudan istifa ederek yurt dışında hayat kurmaya çalışan doktorlar için ‘giderlerse gitsinler, biz de yurt dışından doktor getiririz’ sözlerinin ardından istifa eden pratisyen hekim, Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden tehdit telefonları aldığını öne sürdü.

Erdoğan’ın doktorları hedef alan açıklamasının ardından ‘Mesajınızı aldım sayın cumhurbaşkanım’ diyerek görevinden istifa eden pratisyen hekim Abdullah Kılıç, Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden tehdit telefonları aldığını duyurdu.

@sarmısakkafa adlı hesabı kullanan hekim Kılıç, “2 gündür bu twiti attığımdan dolayı, 24 yaşında genç bir doktoru tehdit etmek ve korkutmak için arayan sağlık bakanlığı ve il sağlık müdürlüğü yetkililerine selamlarımı iletiyorum. Doktor sendikaları @hekimsen @Tabip_Sen @hekim_birligi ile çok güçlüyüz ve sizden korkmuyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink