Son Dakika Haberler

Metro Turizm’de yine taciz skandalı: Genç kız mastürbasyon yapan muavini böyle görüntüledi!

Okunma : Yorum Yap

Metro Turizm’de taciz skandalı bitmiyor: Genç kız mastürbasyon yapan muavini böyle görüntüledi!


Adı sık sık taciz ve cinsel saldırı haberleriyle gündeme gelen Metro Turizm’de bir skandal daha yaşandı. 17 yaşındaki genç kız, kendisini izleyerek mastürbasyon yapan Metro Turizm muavinini, ‘suçüstü’ görüntüledi.

Söz konusu görüntüleri izlemek için TIKLAYIN


Aykırı’dan Egehan Erkün’ün haberine göre, Metro Turizm’e ait otobüste seyahat eden 17 yaşındaki bir kız çocuğu, yan koltukta kendisini izleyerek cinsel istismarda bulunan muavini cep telefonuyla kayda aldı. Kayda alının videoda muavinin, 17 yaşındaki yolcuyu izleyerek mastürbasyon yaptığı görülüyor.

METRO TURİZM’DE YAŞANAN İLK SKANDAL DEĞİL

Metro Turizm geçtiğimiz yıllarda da cinsel istismar skandallarıyla gündeme gelmişti. 2016 yılında, Muğla’dan İstanbul’a giden üniversite öğrencisi bir genç kız, uyuduğu esnada yanındaki Metro Turizm çalışanının cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Yaşanan olayın ardından binlerce vatandaşın tepkisi üzerine firma yetkilileri tarafından özür mesajı yayımlanmıştı. 2017 yılında ise aynı firmada çalışan bir şoförün cinsel istismar görüntüleri sosyal medyada gündeme gelmişti. Bu olayın ardından ise firma yetkilileri tarafından, “Görüntüler 2 ay önce bir yolcumuz tarafından kaydedilerek bize gönderildi. İzledikten sonra şoförün iş akdine son verdik” açıklaması yapılmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)