Son Dakika Haberler

Metrodaki bıçaklı saldırganın halası: Uyuşturucu parası için kız kardeşini kaçırdı

Metrodaki bıçaklı saldırganın halası: Uyuşturucu parası için kız kardeşini kaçırdı
Okunma : Yorum Yap

Metrodaki bıçaklı saldırganın halası: Uyuşturucu parası bulabilmek için kız kardeşini kaçırdı, kendi ailesinden fidye istedi…

Kadıköy-Tavşantepe metrosunda elinde bıçakla dehşet saçan, metrodaki bir kadına hakaretler ve tehditler savuran eli bıçaklı saldırganın halası konuştu.

Elinde bıçakla tehdit savurduğu için tutuklanan Emrah Yılmaz’ın halası Aynur Yılmaz, suç dosyası kabarık yeğeninin bunun gibi birçok olayda ceza almadan kurtulduğunu söyledi.

Aynur Yılmaz, söz konusu saldırganın daha önce uyuşturucu parası bulabilmek için kız kardeşini kaçırdığını ancak kardeşine zarar vermediği için serbest bırakıldığını söyledi. 

Yılmaz’ın halası Aynur Yılmaz, ailenin yıllardır yaşadığı süreci halktv.com.tr’den Arda Ormancı’ya anlattı. Yılmaz’ın anlatımlarına ve paylaştığı belgelere göre, yeğeni Emrah yıllardır uyuşturucu kullanıyor, torbacılık yapıyor ve uyuşturucu parası bulabilmek için ailesine şiddet uyguluyor.

BABASINA BIÇAKLA SALDIRDI, KIZ KARDEŞİNİ KAÇIRDI

Yaşanılanlardan dolayı ailece çok üzgün olduklarını belirten Aynur Yılmaz, yeğeni Emrah Yılmaz’ın bir gün eve alkollü gelerek kas hastası annesine şiddet uyguladığını, babasının araya girmesi üzerine bıçakla babasına da saldırdığını anlattı. Bu ve bunun gibi pek çok olayda polise başvurduklarını ancak polisin her seferinde yeğenini serbest bıraktığını belirtti.

Hala Aynur Yılmaz’ın anlatımına göre, yeğeni uyuşturucu parası bulabilmek için kız kardeşini de kaçırdı. Yaklaşık 48 saat rehin tuttuğu kız kardeşinini kullanarak kendi ailesinden fidye istedi. Aile, polise başvurduktan sonra Emrah Yılmaz’ın tutuklanmasını ve ceza almasını beklerken Yılmaz, “Kıza zarar vermemiş” denilerek serbest bırakıldı.

Hala Yılmaz, yeğeninin evdeki eşyaları da uyuşturucu parası için sattığını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)