Son Dakika Haberler

Mezdeke dansı yapıp yayınlayan Spiker Hande Sarıoğlu’nun işine son verildi

Mezdeke dansı yapıp yayınlayan Spiker Hande Sarıoğlu’nun işine son verildi
Okunma : Yorum Yap

Mezdeke dansı yapıp yayınlayan Spiker Hande Sarıoğlu’nun işine son verildi: Oryantal de yaparım, kariyer de…


-Oryantal videosu nedeniyle Habertürk ile yolları ayrılan spiker Hande Sarıoğlu, “6 yaşından beri spiker sunucu olmak hayali olan bir kız olarak çatır çatır okulumu da okudum, çatır çatır sunucu da oldum spiker de. Oryantal de yaparım kariyer de” dedi…Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından oryantal dans gösterisini paylaşmıştı. Paylaşım sosyal medyada gündem olurken, Habertürk yönetimi Sarıoğlu ile görüşme gerçekleştirdi.


Sarıoğlu, kanal yönetimiyle yaptığı görüşme sonucunda görevinden ayrıldığını açıkladı.

“Kendi isteğimle ayrıldım”


Odatv’ye konuşan Hande Sarıoğlu, Habertürk yönetiminin kendisini geçmişte de sosyal medya paylaşımları üzerine uyardığını açıkladı. 

“Renkli bir kişiliğe sahip olduğunu fakat kanalın görüşüne de saygı duyduğunu” ifade eden Sarıoğlu, Habertürk’teki görevinden kendi isteğiyle ayrıldığını söyledi.


“Ben ne yaptığımın, paylaşımlarımın farkındayım”


Sarıoğlu, şu açıklamayı yaptı:

“Karşılıklı aldığımız bir karar. Haber kanalının ciddiyeti, bir ağırlığı vardır. Fakat ben de kendi karakterimden vazgeçemiyorum. Ben renkli bir kişiliğim. Daha önce de kanal yönetimi beni uyarmıştı. ‘Daha dikkatli olmalısınız’ denildi. Ben de renkli kişiliğimden vazgeçemeyeceğimi söyledim ve karşılıklı anlaşarak, istifamı verdim. Kanalımı çok seviyorum, beni hiçbir şekilde mağdur etmedi. Ben ne yaptığımın, paylaşımlarımın farkındayım. Dans gösterim de renkliydi, bunun farkındayım. Ancak dans ettim diye de tu kaka değilim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)