Son Dakika Haberler

‘Millet’ Cengiz’in reklamına dislike ‘koydu’

‘Millet’ Cengiz’in reklamına dislike ‘koydu’
Okunma : Yorum Yap

‘Millet’ Cengiz’in reklamına dislike koydu!…


“Milletin a…. koyanlardan” yüzsüz reklam: “Üstlendiğimiz her işi, her zaman memleket menfaatlerini ön planda tutarak hayata geçirdik. Bizim işimiz de gücümüz de memleket”…

Aldığı kamu ihaleleriyle devleti semiren ve millete ettiği küfürle anılan Cengiz Holding’in ‘meyve veren ağacı taşlarlar’ temalı reklamı dislike yağmuruna tutuldu.

Patronu Mehmet Cengiz’in “Milletin a… koyacağız” sözleriyle akıllara yer eden, aldığı 42 milyar dolarlık kamu ihaleleriyle dünyada en fazla kamu ihalesi alan şirketler arasında dördüncü sırada yer alan Cengiz Holding’in “meyve veren ağacı taşlarlar” temalı “yüzsüz” reklamı bolca dislike aldı. Holdingin “Hayat Ağacı” adını verdiği reklam filmi, YouTube kullanıcıları tarafından 20 binin üzerinde “dislike” aldı. Filmi beğenenlerin sayısı ise birkaç yüzle sınırlı kaldı.

Holding filmin tanıtım metninde de bir utanmazlığa imza atarak “üstlendiğimiz her işi, her zaman memleket menfaatlerini ön planda tutarak hayata geçirdik” dedi ve “Bizim işimiz de gücümüz de memleket” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)