Son Dakika Haberler

Muazzez Ersoy, TRT canlı yayınında uğradığı ‘mobbinge’ isyan etti

Muazzez Ersoy, TRT canlı yayınında uğradığı ‘mobbinge’ isyan etti
Okunma : Yorum Yap

Muazzez Ersoy, TRT canlı yayınında isyan etti: Eğer mobbing ise anlaşmam feshedilsin, yeter artık

TRT Müzik’teki programında mikrofon sorunu yaşayan Muazzez Ersoy, yayın sırasında duruma sert tepki göstererek “İnşallah bezdirme politikası değildir. Ümit ediyorum ki mobbing değildir. Eğer öyleyse sözleşmem feshedilsin, yeter artık” dedi.

Muazzez Ersoy bu haftaki programında, şarkı söylediği sırada mikrofondan sesini alamadığını, duymadan söylediğini belirterek rejiye tepki gösterdi.

Rejiden sorunun giderilmesini isteyen Ersoy, “Sevgili Seyhan oraya bir şey yazmış, ‘rejide ses düzgün’ diye. Ama burada ben sağlıklı duyamazsam okuyamam. Şu anda da robot gibi okuyorum. Nerede eski Muazzez, geçen seneki Muazzez, nerede şimdiki Muazzez… Rejideki sesin düzgün olması yetmiyor, sahnede kendimi sağlıklı duymalıyım. Şu anda da mikrofonum küt küt, mat geliyor. Neyse devam edelim, yapacak bir şey yok” dedi.

Parçaya devam eden sanatçı, aniden şarkıyı keserek bu kez daha sert bir tepki gösterdi. Ersoy, “Mikrofonum benim hep böyle kupkuru mu gelecek arkadaşlar. Yani bu nasıl bir sabotedir anlamıyorum. Yıllardır burada severek çarkı söylüyorum, müzik yapıyorum. Burası benim evim. Şu anda nasıl bir durumla karşı karşıyayım bilemiyorum. Ümit ediyorum ki hani inşallah bezdirme politikası değildir, mobbing değildir. Eğer böyle bir şeyse anlaşmamın feshedilmesini istiyorum. Artık burama geldi”.

Daha sonra başka bir parçaya başlayan Ersoy, parçayı vokalistlere bırakarak sahneden indi.    

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)